Šta je novo?

Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro (nema Gapps)

1100e?Pa taj bas nije sam sa sobom...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ma malo traži... Trebao je cenu da lupi 1500€...smesno...
Telefon ne vredi ni 300€ bez Google servisa.
Ko će to da kupi?
[emoji23]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Ako ima, onda ok. Cena svakako previsoka.
Koliko znam, zvanično nema Google servise?

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Pise da ima instalirano sto verujem ali bez obzira na to covek je preveliki optimisra pogotovo sto taj tel nije platio toliko tamo. Nadao se da ce da zaradi ali mislim da ce biti srecan ako ozvuce svoje novce u sta sumnjam
 
Pa ako ima instalirano tek onda nece dobiti toliko posto nije nov :d
 
Oko 600e je realno da uzme ovde kod nas,ovo sto je stavio 1100e je smesno.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Ja gledao kad je okačio oglas, 1300e cena...jezivo.
Daj Bože 600e da izvuče. Misli što ga nema kod nas da će ga neko kupiti. Pa nije to kao nekad IPhone. Malo se preračunao.
 
Evo ih na aliju sa google servisima. Sve instalirano pise u komentarima kupaca da slobodno moze update i ota. Ima jedan iz srb kupac to je vrv taj sto prodaje na k.p

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Pa njega je onda telefon izasao stvarno toliko kad dodamo carinu i pdv
 
Na ebay od 900e idu 128gb...i to je bolesno puno po meni!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Puno je 900e za bilo koji telefon dati i suludo pa da mu je i google normalno dostupan.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa realno im je to cena,drugo je sto mi na to placamo i carinu i porez,e sad da li je mnogo ili ne bez google servisa mislim da je previse. Steta za telefon,obecavao je mnogo
 
Realno je da platis telefon 900-1000e?Da ne pricam o ajfonu to je tek smesna prica,realna cena svih flagship uredjaja nebi smela da predje 600-650e i opet imaju zaradu uz sve marketinske fore itd.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
To sto bi mi hteli nije realno, realno je onoliko koliko kupci placaju a to je ova trenutna cena, niko te ne tera da kupujes tel od 900-1000e,izbor je veliki sad pogotovo. I ja bih voleo da vozim ferari za 10000 pa nece da moze
 
Ne razumes poentu,zato ce ih to dizanje cena dovesti do pada prodaje a to ce se desiti u narednih par godina pa ce morati da reaguju.Pa pogledaj samo sta nudi jedan xiaomi za 300-400e ili oneplus 7 pro zvanicna cena mu je malo jace od 600e dok na primer note 10 plus 1100e i ko je tu lud.Ja prvi volim samsung na primer ali preterase,a koja je razlika izmedju ta dva modela al moze im se trenutno *mjau**mjau**mjau*,sto ne znaci da ce moci jos dugo kad kinezi pocnu da uzimaju sve veci deo kolaca a uzeli su vec ogroman deo trzista.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Evo ga covek spustio cenu na 1000e
Jos malo i ode note na dobos da probamo i ovo cudo[emoji3]
 
Jedino ako si lud dati note jos snapdragon.[emoji33]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jeste, dizu cene godinama unazad i sve im je veca prodaja i sad ce propasti zbog toga sto xiaomi nudi neki tamo u nekom low uli mid end segmentu vise za manje pare. Kako da ne. Ocekujte samo iste ili vece cene za premium modele

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ne razumes poentu,zato ce ih to dizanje cena dovesti do pada prodaje a to ce se desiti u narednih par godina pa ce morati da reaguju.Pa pogledaj samo sta nudi jedan xiaomi za 300-400e ili oneplus 7 pro zvanicna cena mu je malo jace od 600e dok na primer note 10 plus 1100e i ko je tu lud.Ja prvi volim samsung na primer ali preterase,a koja je razlika izmedju ta dva modela al moze im se trenutno *mjau**mjau**mjau*,sto ne znaci da ce moci jos dugo kad kinezi pocnu da uzimaju sve veci deo kolaca a uzeli su vec ogroman deo trzista.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Darko, nemoj projektovati cene prema nasem trzistu, tj prema nasoj kupovnoj moci. U bogatim drzavama su plate od 3000evra pa na vise ( znam da ima i manje plate) . Da ne pricamo o USA (iPhone)
 
Jeste, dizu cene godinama unazad i sve im je veca prodaja i sad ce propasti zbog toga sto xiaomi nudi neki tamo u nekom low uli mid end segmentu vise za manje pare. Kako da ne. Ocekujte samo iste ili vece cene za premium modele

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
I Apple je isto to radio, prodaja polako opada a ip11 700 eura. Pored toga Huawei nije ni blizu brend kao Apple.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
[QUOTE=somi92; Kakkav druze low jel citas ti sta pisem,oneplus 7 pro koja mu je cena zvanicna u svetu,pogledaj cenu xiaomija mi 9 koji je flag ship uredjaj,to su realne cene svakog flag shipa,a sto smo mi ovce za sisanje to je druga stvar potpuno.I huavej je zadnjih 2 godine digao cene previse hoce da prati samsung.


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I treba da ga prati jer je itekako stigao samsung po svim parametrima , to sto nama ne odgovara to je druga stvar, pa i op ce za dve god ako ne i ranije imati slicnu ako ne i istu cenu sigurno i sta onda,sta cemo onda pricati??? Trziste diktira cenu i vrlo dobro oni znaju koliko mogu da naplate proizvod. Nece sigurno nas da pitaju
 
[QUOTE=dule2303,Moguce je da hoce dignuti cenu,al ppgledaj koliko su flag shipova vrhunskih izbacili po skoro duplo nizoj ceni uvek od konkurencije to je poenta,a i vodece kompanije samsung apple i huavej sve manje i manje prodaju flagship uredjaja upravo zbog cene.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Samo da vas obavestim da su ga izložili u Ušću. Šta reći, brutalno izgleda. Pored njega je P30 pro kao neki sirotan. Šteta će biti ako se takav telefon ne bude našao u prodaji.
 
Ja nesto ne razumem. Huawei i Honor izbaci li nekoliko modela od izlaska mate 30 serije. Nigde ne vidim da su i ti modelu pod sankcijama googla.
Jel se ovo odnosi samo na Mate 30 seriju?
 
Nazad
Vrh Dno