Šta je novo?

Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro (nema Gapps)

Jesam ne svidja mi se kako mu stoji maska (zadnja strana) [emoji1]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ne znam cemu zurba sa M20 Pro. Cekaj rasplet situacije sa M30. Mada je moguce da i P40 sledece godine ranije stigne, upravo zbog trenutne situacije. Naravno pod uslovom da se sve resi kako treba. [emoji4]
 
Ne znam cemu zurba sa M20 Pro. Cekaj rasplet situacije sa M30. Mada je moguce da i P40 sledece godine ranije stigne, upravo zbog trenutne situacije. Naravno pod uslovom da se sve resi kako treba. [emoji4]
Slazem se, radi kao sat al stvarno i baterija i kamera, punjac munja.
Dzabe meni deluje kao da kaskam[emoji1]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ne mogu se vise instalirati Google servisi, bar ne za sada.
Ali ne sumnjam da ce se naci neko ko ce ih kupiti i u Evropi sada. [emoji4]

Bio neki video na sajtu how to install Gapps i sve sljaka normalno. Sad ne moze vise ni tako?

Dokle ce Gapps biti aktivne na telefonima koji nisu pogodjeni zabranom?
 
45 strana pisete o google app. Nema ih, kad ih bude bilo znacemo, jedno te isto ponavljate danima. Jedni osecaju setu, drugima suza krece, treci bi da skoce s mosta. To je samo telefon.
 
45 strana pisete o google app. Nema ih, kad ih bude bilo znacemo, jedno te isto ponavljate danima. Jedni osecaju setu, drugima suza krece, treci bi da skoce s mosta. To je samo telefon.
E dobro si napisao. Priča se vrti u krug već 45 strana [emoji23]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pojavio se u Rumuniji u jednom web shopu u ponudi.
 
Nema na cemu. [emoji4]
Mislim, ne znam zaista sta sve moze da padne na pamet ovima sa zapada, ali realno gledano ne bi trebalo biti problema za modele koji su pre Mate 30 izasli na trziste.
A sto se tice nove Mate 30 serije, verujem da svi sa nestrpljenjem cekaju rasplet situacije. Ostaje da se vidi sta ce biti. [emoji4]
 
Pa to je problem Gugla. Nisu optimizovali algoritme za prepoznavanje neovlašćenih uređaja.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pa da, pre svakog predstavljanja novog flagshipa.
Mora se detaljnije pozabaviti tim problemom.
 
Ljudi, probajte da stavite kodek u h265, ja stvarno ne znam odakle ova seckanja ovolika, ovo na snimku je užas, da dam 1000e i da mi telefon ovako secka, pa nabio bih im ga u b.... meni je jedina prava mana videa ta da noću snima mnogo loše u smislu jitter-inga ali preko dana je i više nego ok

P30 Pro
 
Jesi probao sa open camera, pa posebna podešavanja birate, fps, codec?
 
Prema pisanjima, Tramp je spreman da skine zabranu i Mate 30 Pro ide sa full Androidom.
 
Naravno,kinezi pristali na uvoz hrane iz Amerike i sad sve moze ,sto se mene tice kasno,nemam nameru da dam te pare za mate ,nikakva bitnija tj velika razlika u odnosu na p30 pro osim video zapisa, po meni cak vodopad veliki minus
 
Mora se naci neko bolje i dugorocnije resenje. Ovo bas i nema puno poente. Zabrana se moze vratiti pre predstavljanja svakog novog flagship modela.
 
Još da je ovo stvarno snimljeno sa m30pro

P30 Pro
 
Pojavio se optimista na kp koji ga do danas prodavao za 1300e,danas spustio na 1100e
 
Ako ga proda za 500€...treba da bude zadovoljan. To može sa kupi samo neko ko nije informisan.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno