Šta je novo?

Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro (nema Gapps)

1. Ta kombinacija je van dosega 99% korisnika, vecina ili ne zeli ili ne zna da se zeza sa time. Jednostavno vecina ocekuje out of box resenje.
2. Dzabe i instalirati gapps kad ce u sledecem koraku Google morati da im uskrati pristup servereima. Dzabe ti GMail aplikacija ako server odbijada komunicira sa tvojim telefonom.
3. Zasto bi kupio telefon od 1000 eur ako znas da ces ga za mesec dana moci prodati za 300 eur, bas skupo teranje inata...
Prosečan korisnik hoće out of the box a isto tako prosečan korisnik se zamara cenom i uopšte prodaje telefon posle mesec dana. Nekako si kontradiktoran.
 
A sto se raspravljate uopste kada niko nista ne zna sa sigurnoscu? Jos 9 dana i videcemo sve

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
A sto se raspravljate uopste kada niko nista ne zna sa sigurnoscu? Jos 9 dana i videcemo sve

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ne ne treba da se diskutuje da vidimo ko će da bude upravu [emoji16]. Dajte još neku teoriju. Šalu na stranu imaju Kinezi neku dobru ideju čim nisu odložili prezentaciju.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Al kinezi cepaju marketing, sad je u Jutarnjem programu na RTS bila najava za telefon.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ma u inat Amerima ima da se prodaje lepo i u Evropi.

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk
 
Nema tu nikakvog inata. Ko bi kupovao mob iz inata nekome? Eventualno Kinezi ako ih drzava nekako podstakne, a i u tom slucaju normalno da se ne bi kupovao samo Huawei.
 
Ma to se tako kaze. Ma ne bi Huawei bio tu gde jeste da ne smisle najbzebolniji izlaz iz ove situacije.
Sta je sa cenom, zna li se preporucena?

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk
 
Znam, ali ako ostane da nema, tesko ce to proci u Evropi, ali otom- potom..
Imx600 senzor [emoji122]
I prednja i zadnja kamera izgledaju okej, osim mozda displeja koji je fhd+

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
I ultrawide senzor je skoro isti kao glavni , znači slike će da rezu .. ali čitajući Kineze najavili su i mnogo bolje video snimanje , pa da vidimo i to čudo :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Šta mislite koja ce biti realna doplata za Mate 30pro ako bi prelazio sa P30pro?



Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Sve zavisi ako budes hteo odmah da menjas kad izadje 300-350e doplate sigurno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li neko zna u koliko sati je predstavljanje telefona? Svi pominju datum, ali nigde ne vidim tačno vreme.
 
Ode Huawei, nema nista od prodaje u Evropi.

Sada ce Xiaomi da se popenje na njegovo mesto, naravno pod br 1 cenovno...
 
Sve zavisi ako budes hteo odmah da menjas kad izadje 300-350e doplate sigurno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Dobro nisam mislio odmah, nego posle pola godine... Računam da nece biti prevelika razlika u doplati

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Mislim da je realna doplata oko 200e,sto kazes posle 5-6meseci kad izadje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Inače , m30 pro ce sigurno imati zakrivljen ekran identičan kao onaj što je predstavljen danas na vivo nex 3 :)
To po meni dosta ružno izgleda iako su kao svi oduševljeni

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To se i meni ne svidja iskreno,kao i veliki noch sto su ostavili,kamere pozadi lepo izgledaju mada vise mi se svidja na mate 20 pro kockast oblik.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Imam informaciju da ga MTS/Mtel neće nabavljati.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Logicno, ne zele da budu saucesnici.

Zamislite koliki problem bi sebi izazvali kad bi korisnici masovno krenuli da im dolaze i da se zale, ne radi mi youtube, ne radi mi gmail...
Ovo je jedini logican i moguc potez.
 
@LazaNS

za početak bi morali da imaju youtube i gmail na telefonu...kako bi mogli da im ne rade :)
 
A jel to sigurno ljudi da ce google da ih zeza?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Znaćeš za 2 dana najbolje ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Mislim da smo dosadili i Bogu i narodu pisanjem o gapps na M30, ali evo jos nesto: :d negde sam procitao da cak i jedan filipinski operator nece imati u ponudi M30 zbog nedostatka gapps. Ako se to obistini, mogu misliti koliko evropskih operatora ga nece prodavati. Odjavljujem se sa teme do prekosutra i zvanicnih informacija o gapps. :d
 
Ali nije samo gapps nego prakticno sve (osim valjda Viber-a, oni su Japanci)...
 
Nazad
Vrh Dno