Šta je novo?

Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro (nema Gapps)

Odličan, još samo zubinu kad ne bi imao!!...i šta mu je ono levo pozadi, ksenonski blic (al bi to bio top potez da odrade)!!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Jos uvek iritantni notch...

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Valjda nece biti hulk 2 ove godine.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ruzan...auuuu!!!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Notch je nebitan, od kad moze da se spusti prikaz ekrana da se ne primeti. Punch hole je vec iritantan

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kako moze notch biti manje iritantan od rupe?

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Verovatno čovek nije imao tel ni sa jednim pa eto, tako mu se doima ;)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Evo i meni je rupa definitivno iritantnija od kratkog notcha. :)
 
Hm, i nije toliko ružan. Nego ne znam kako će bez google servisa?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako je kao kapljica onda je ok, ali se i meni notch svidja vise od rupa sa strane. Nego vidite li vi jos jedno dugme sa desne strane? Daj Boze da nije neki njihov Bixby i da krenu da smaraju sa tim.
 
^Nece doci preinstaliran, ali korisnik ce valjda moci sam da instalira GApps. Ovo su sve jos uvek nepotvrdjene informacije, videcemo uskoro sta ce biti.
 
Preveliki su bezeli, još ima i ovaj ružni četvrtasti notch...
I meni je rupa iritantnija, ali ovakav dizajn od napred mi se ne sviđa. Pozadi mi je super.
 
Meni jedino sto mi se ne svidja od napred je zakrivljen ekran, kratak i ne previse sirok notch mogu da progutam, izgleda da ce imati sasvim dovoljno mesta za notifikacije. Zadnja strana - vrata od ves masine mi se ne svidjaju.
Kirin 990 ce izgleda biti samo poboljsani 980, visa frekvencija i niza potrosnja.
 
Nikako mi se ne svidja toliko zakrivljen ekran, niti vidim razlog postojanja istog, osim estetike. Zastita od padova ce biti losa, slucajni dodiri sa strane problem, kao i prelivanje svetlosti, stavljanje folije zbog ogrebotina... Za kamera senzore skidam kapu, uprkos problemima sa SAD, bar donekle ce naterati konkurenciju da prelaze ba vece senzore.
 
Da, ovo je definitivno Xenon blic sto je vrhunska stvar. Ivice kako ce regulisati da se slucajno ne dodiruju je bas pitanje jer su ogromne, a notch su uradili vrhunski, minijaturan je, svi senzori i ko zna sta joj ce biti u njemu tako da meni licno izgleda ovo bolje i korisnije od rupice, kapljice jer ce maltene biti ko i da ga nema. Bateriju ako pojacaju a vrvt hoce eto nama telefona godine.
 
Xenon blic posle 10ak godina ponovo na telefonu. Pun pogodak.
Notch bih istrpeo, vidi se da je nakrcan senzorima i kamerama, a opet je dosta smanjen u odnosu na Mate 20 Pro.
 
Nikako mi se ne svidja toliko zakrivljen ekran, niti vidim razlog postojanja istog, osim estetike. Zastita od padova ce biti losa, slucajni dodiri sa strane problem, kao i prelivanje svetlosti, stavljanje folije zbog ogrebotina... Za kamera senzore skidam kapu, uprkos problemima sa SAD, bar donekle ce naterati konkurenciju da prelaze ba vece senzore.
To je tzv. "waterfall" displej, tu će se ispisivati razna obaveštenja kao i razna svetla za notifikacije, biće možda atraktivno ali svakako ne toliko potrebno. Skupo i nepraktično rešenje, ali se meni svakako dopada, što za ovaj ovoliki notch ne mogu da kažem.

P30 Pro
 
Poslednji je bio Galaxy K Zoom? A pre njega Lumia 1020 i 808 PW. Retko ga je bilo u zadnjih 10ak godina, videćemo da li će ga stvarno imati Mate 30 Pro.
 
Tako je, dodao bih na tu listu i S4 Zoom.

Ako bude imao ksenon, K Zoom ide u penziju.
 
Da li se negde pominje naslednik sata gt? Ne mislim da li se pominje kao poklon, kao pri kupovini mate 20pro, nego da li uopšte rade na njemu i da li će biti predstavljen i sat i telefon, ili samo telefon.
 
Veš mašina zvanično izgleda ovako [emoji3]
Nema volume tastera, veliki senzori za glavnu i ultra-wide kameru (1/1.55 i 1/1.7in), 3x standardni zoom, cine lens, xenon blic I 3 kamere napred, standardna, ultra-wide i ToF senzor. 4k će biti u 60fps, 2k display 90hz, kirin 990, EMUI 10...lepo nema šta.
aee5b314e787d5f4029a462edcc1f804.jpg


P30 Pro
 
Meni je mate 20 pro najljepsi pozadi, to su trebali ostaviti.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jes zadnji deo ruzan,lepo kaze vojo77 najlepsi je mate 20 pro

Sent from my phone using Tapatalk
 
Ružan do bola sa zadnje strane. Ali opasno moćna mašina baš kao i M20P. Samo da ne bude kikseva kod ovog modela i super. Ionako ne gledamo zadnju stranu telefona, da se oprostiti. :D Naravno, pod uslovom da u ruci i ostatak telefona ima wow efekat bar kao M20P.
 
Nazad
Vrh Dno