Šta je novo?

Kupovina xbox 360 igara preko online Store-a HELP!

Srky

Čuven
Učlanjen(a)
30.11.2003
Poruke
1,208
Poena
650
Imam sledeci problem za sta mi treba pomoc. Nabavio sam nedavno Xbox one i povezao ga sa Xbox store-om i kupio odredjeni broj igara (za One), ali kad sam hteo da uzmem Xbox original ili Xbox 360 naslove, shvatio sam da njih ne mogu da kupim jer imaju region lock. E sad, probao sam preko Tunnel Bear-a i sherovanog interneta preko telefona i nece, probao sam preko PC-ja (VPN) i sherovanog neta i ne vidi net. Nisam probao da modifikujem ruter jer za to nemam pojma, i ovo preko PC-a mi je drugar namestio.

Imam kodove koji su kupljeni preko CDkeys-a, ali koje ne mogu da Redeem-ujem jer Store nece da ih da!

Pitanje: Da li neko moze da mi objasni, ali bukvalno korak po korak sta treba da uradim da bi kupio igre sa Xbox store-a koje su region lock (konkretno UK nalog).
Gledao sam neke online tutorijale, ali su to za mene shpanska sela, totalno ne razumljivo i ne resava mi problem. Vidim i ovde na forumu da su neki uspevali preko Tunnel Bear-a ali meni Store javlja da sam i pogresnom regionu iako sam stavio UK i podesio.

Hvala unapred!
 
Niko nema da podeli neki info?
 
Nazad
Vrh Dno