Šta je novo?

Redmi 7 vs mi A2 vs mi play dilema ???

horkolerbus

Cenjen
Učlanjen(a)
04.04.2012
Poruke
6
Poena
151
Vreme je da menjam redmi 4x , u dilemi sam za modele xiaomi=a koji su u cenovnom rangu od 150-180e ,toliki mi je i budget , bitna mi je kamera,baterija... brzina manje vise,
 
Mislim da rn7 nema bolju kameru, svakako su vrlo slicne. Mi 8 lite dolazi sa adapterom sa usb c na 3.5mm, i metalnim okvirom. Ostalo je bolje na rn7 ili isto. Razlika u ceni je 20-30e, pa vidi sta ti vise odgovara. U svakom slucaju oba telefona su odlicna za taj novac, a rn7 nije 'daleko bolji', osim bolje baterije sve ovo ostalo je relativno (koliko cesto realno koristis fm i ir blaster? ja za 2god na rn4x, mozda 10x max, i to iz zezanja)

Za quick charge moras da kupis i odgovarajuci punjac
 
Poslednja izmena:
Mislim da rn7 nema bolju kameru, svakako su vrlo slicne. Mi 8 lite dolazi sa adapterom sa usb c na 3.5mm, i metalnim okvirom. Ostalo je bolje na rn7 ili isto. Razlika u ceni je 20-30e, pa vidi sta ti vise odgovara. U svakom slucaju oba telefona su odlicna za taj novac, a rn7 nije 'daleko bolji', osim bolje baterije sve ovo ostalo je relativno (koliko cesto realno koristis fm i ir blaster? ja za 2god na rn4x, mozda 10x max, i to iz zezanja)

Za quick charge moras da kupis i odgovarajuci punjac
Ne znam da li si imao prilike da uporediš fotografije sa mi8 lite i RN7? Supruga ima RN7 a kolega mi8 Lite. I jedan i drugi telefon koriste gcam i fotografije sun sa RN7 bolje.
Sama kamera na RN7 je 48mpx ali, pošto je procesor snapdragon 660 a on ne podržava takvu kameru, urađeno je:It's using Pixel-bining - it's combining 4 pixels into 1 and you get 12mp photos.
Mi8 Lite ima 12mpx dual pixel kameru. Uz RN7 dolazi odgovarajući punjač, veći je po dimenzijama od mi8 lite.
 
Baterija je slaba na Mi 9 SE.
 
Nazad
Vrh Dno