Šta je novo?

Gaming slušalice za 3-4.000

Ulf

Slavan
Učlanjen(a)
25.01.2005
Poruke
117
Poena
320
Pozdrav,

Potrebna preporuka za sluške do navedenog iznosa. Moze i malko preko, ako ima neka dobra preporuka.

Trenutno u razmatranju:
- Genius HS610
- A4 Tech G500
 
Ne znam kakve su te, samo mogu da predlozim da pogledas ponudu ex-demo hi-fi/gaming slusalica na KP (donetih iz DE, uglavnom), ako nisi gadljiv na polovno. Tu za 40-ak evra mozes da kupis bas dobre slusalice.
 
Upravo htedoh da postavim slično pitanje : treba mi nesto sa pristojnim zvukom i što kvalitetnije izrade za mog 11.-ogodišnjeg " gamera " pod kojim puca sve što dohvati .
Naglasak na kvalitet izrade , finese kod zvuka i nisu preterano bitne (bas ,etc...) bitno je da se glasno i jasno može razgovarati tokom igre i zvuci iz pozadine ... Zapale su mi za oko A4Tech G520 i molio bih preporuku u tom cenovnom rangu ,jer će skuplje dobiti kad malo poraste.
I još nešto : Povezivanje slusalica na USB umesto na 3.5 mm koliko je to sretno resenje ?
 
Poslednja izmena:
Ja sam za moje potrebe uzeo red dragon neke od 2500 u domacoj radnji sasvim ok kvalitet, mekani jastuci bash, savitljive, pristojan zvuk, dugacak kabl... za moje potrebe i vise nego dovoljne a i nije ti zao da kupis nove posle.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzmi preko neta pa ako ti se ne dopada zvuk, vrati.
 
Ja kupujem Steelseries flux u donjoj granici tvog budzeta, nove. Pogledaj malo na netu, pa ako ti odgovara mogu da ti nabavim i posaljem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemam pojma , još mi nisu stigle [emoji2959]
Kao da sam naručio da mi neko donese sa vašara ... Juče naručio , oni mene zvali da potvrde porudžbinu , danas pustim mail da pitam za status : " šaljemo danas , očekujte u toku sutrašnjeg dana " . Ja mislio da je Bc .... ozbiljnija firma .


Sent from my iPhone using Tapatalk




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno