Šta je novo?

mi 9T ili K20 Pro

Učlanjen(a)
10.12.2016
Poruke
1,460
Poena
165
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600x @4.7Ghz + Phanteks PH14
Matična ploča
Msi Tomahawk B450
RAM
16 GB Corsair Vengeance
GPU
RX 6700 XT - XFX
Storage
256Gb M.2 Samsung + 1 TB SSD Samsung
Zvuk
Edifier R2000DB + Lucya DAC + Qed Profile 1
PSU
Corsair RM850X White
Kućište
NZXT Source 530
Monitor
LG 34GN850
Miš & tastatura
Corsair K70 MK 2 + Sabre Mouse
Mobilni telefon
Samsung S24 Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Krajem nedelje idem u Moskvu gde planiram da uzmem telefon, dvoumim se između K20 Pro i Mi 9T. Cena za 9T 6/64 je 257e - 9T 6/128 je 279e a K20Pro 6/64 328e i nema verzije sa većom memorijom. Mislim da je best deal 9T 6/128gb ali mu je tako blizu cenovno i K20 Pro. Osim flagship chipseta i sirove snage kao i 60 fps u 4k ima li potrebe dobacivati tih 50ak eura za K20Pro sa manjom memorijom. Planiram da ga koristim na duže staze (godinu ipo, dve) jer ima potencijala za to. Da li će mi nedostajati ta sirova snaga 855-tice (retko baš igram igre) ili uzeti 9T 128gb verziju, staviti kusur u dzep i uživati? Značilo bi mišljenje nekoga ko je oba istestirao ako takvih ima ovde, a verujem da ima :D
 
Poručio mi prijatelj Mi 9T 128gb, taman da me sačeka čim stignem. Nađoh jedva i K20Pro 128gb verziju za 386e, što mi nije bila mala doplata u odnosu na 278e koliko me je ovaj izašao i zato odustah. Ako je Mi 8 Lite zadovoljavao moje potrebe, neće biti problema ni sa ovim verujem. U krajnjem slučaju i da ne zadovolji za koji mesec ću ovde moći da ga prodam za cenu za koju ću tamo moći uzeti K20Pro, mada verujem da neće biti potrebe.

Zahvaljujem svima na odgovorima.
 
Posle 2 dana korišćenja utisci super, kamera, ekran, dizajn, fluidnost, jedino razočaranje 4k 30fps sa stabilizacijom, pri početku snimanja kao da nema snage i secka malo, nakon par sekundi sve normalno, definitivno mu nedostaje snaga za to, ali dobro, šta je tu je, ionako ne snimam 4k, mada možda je valjalo uzeti k20 pro ali sta je tu je, nije bila mala razlika u ceni [emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@supermarkomare9 4k snimanje probaj i sa OpenCamera i gcam, možda bude nešto bolje. U svakom slučaju nije problem.
@stopke Svakom telefonu se može naći mana ili slabija strana, bez obzira na cenu ili proizvodjača, Nijedan nije savršen niti može biti (a i bilo bi dosadno) :)
 
Ma nije toliki problem, testirao sam sada, oko prve dve sekunde secka posle normalno sve. Ako već zatreba 4k snimak isećiću lagano te prve 2 sekunde. Ne volim da imam više app za kameru osim ako nije Gcam. Open sam povremeno koristio na prethodnim telefonima, bio je ok 4k snimak.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima na 1080/30 i to bas lepo radi posao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno