Šta je novo?

amoreto

Poznat
Učlanjen(a)
06.08.2019
Poruke
0
Poena
40
Pozdrav,zanima me kakva je kombinacija ryzen 5 3600 i rtx 2070 super ventus 8gb?

ako je okej,da mi u odnosu na ove dve komponetne sklopite i ostatak delova,hvala.

edit: UZimao bih delove nove sa KP i budzet je 140-150kmaksimum. (bez kucista,to imam) nzxt h500

Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Anarki, za sve si u pravu, izvinjavamo ti se za sve, vratimo se na temu

...über rimini 7
 
@Duke
Tvoje izvinjenje prihvatam što se tiče prozivke za dupli nalog, za sve ostalo nije potrebno, ni od tebe, a posebno ne od momaka sa kojima sa vodio diskusiju, jer forum postoji da bi se diskusije vodile.
 
@rolanero to je ok napajanje po ok ceni, sa adekvatnim luftom snage za tu potrosnju, ali ne preporucujem nikom da kupi sad to dokle god su Earthwatts 750w (Focus Gold, 76 evra), CORSAIR Vengeance V650M 650W (72 evra) dostupni kod madjara po ovim cenama.

Sad mozda,kad sam ja uzimao focus gold od 550w je bio 96 e , a od 650w je bio oko 105e
 
Sad mozda,kad sam ja uzimao focus gold od 550w je bio 96 e , a od 650w je bio oko 105e

Konkretno mislim na ANTEC EA-750G Pro kad kazem Earthwatts 750w, ne sam focus gold i ovaj Antec je 75-80 evra od 4.og maja ove godine.

Osnova za ovaj antec je polu-modularni seasonic focus, seasonic im je pravio, zato ga i spominjem nonstop.
 
Poslednja izmena:
@dogzilla
Nemoj brate spominjati 750w, pusti sta je unutra, pusti cenu i sve ostalo.
Ustanovljeno je da sve preko 550w predstavlja overkill, i da je cisto bacanje para, makar to bilo i 10e.


@Duke
Pitao me momak sto je otvorio temu, sta se desava sa njegovim nalogom? Vidim da je moderated, pa ga zanima zasto toliko traje. Ako ti nije problem, posalji mu pp, i objasni mu u cemu je rec, cemu ovoliko cekanje.

EDIT:

@amoreto pun ti inbox, ne mogu da ti posaljem pp
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno