Šta je novo?

Dodatni hladnjak

Miki_

Cenjen
Učlanjen(a)
25.02.2017
Poruke
1,344
Poena
125
Koliko trosi realno dodatni hladnjak poput
1125816.jpg

Hteo bih da stavim kod sebe da mi dodatno hladi jer se prilicno zagreva.
Napajanje mi je slabije pa nebi da ga nepotrebno opterecujem,na sajtu pise samo 4w ali napajanje mi je jako slabo i ne znam da li moze da izdrzi...
 
Pomnoži 12 sa 0.24 i toliko troši, +/- 10%. Tako da, neka bude 4W, iako je sasvim sigurno bliže 3W. Ako ti napajanje to ne može izdržati, a može, menjaj ga što pre.

A šta je problem konkretno? Šta se greje, šta imaš uopšte od komponenti? Ako daš više informacija, dobićeš bolje i preciznije odgovore. :)
 
Poslednja izmena:
Pa nisu neke jake komponente,graficka je HD RADEON 6540 (tako nesta) a napajanje mislim da je LC420H
Ne pregreva se bas puno temperature su u granicama normale ali bolje radi kad je hladniji,cpu je oko 50,55 graficka 51
Zimi radi mnogo brze i bolje ali tad procesor ne prelazi 40 :)
 
Mnogo brže zimi? Da li je to subjektivni osećaj ili si merio brzinu nekim programom? Brzina ne bi trebalo da se menja sve dok temperatura ne ode u nebesa (bar 90 stepeni) i procesor ne počne da obara takt.
 
Nije sad nesta ultra ali dosta brze radi,pa brzina je leti velika,meni je sad oko 55 stepeni a nije preterano vrucina,plus kuciste je otvoreno sa strane a i napajanje je napolju,nisam znao kako da ga uglavim u kuciste jer je kuciste predvidjeno za drugacija napajanja.
Temperatura inace varira,od 43 stepeni do 56 po jezgru. A nista ne radi u pozadini osim browsera na kojem nista nije otvoreno.
 
Nazad
Vrh Dno