Šta je novo?

Blair Witch

Bajica

Slavan
Učlanjen(a)
08.07.2012
Poruke
2,094
Poena
335
Od ljudi koji prave Layers Of Fear, >Observer_
Secate se cuvenog horor filma Vestica iz Blera iz 99? Trejler obecava, tako da videcemo... Igra izlazi 30 avgusta





https://www.blooberteam.com/
 
Poslednja izmena:
Opalio sam preorder jer mi se zdravo jako svidja igra i jos izadje Daymare i to je to za sept. :D
 
Jel igra neko ovo?

Ja sam probao prvih pola sata i igra za sada obecava.
 
Mucim se sa 1050ti 4gb. Probacu jos na rx 580 kad stignem... Nisam igrao ni 15 minuta, pokusao da podesim da lici na nesto a da moze da se igra...
 
...ma da, izgleda prosek a ~40 FPS, mada kad se stave slusalice i potpuni mrak ima neku turobnu atmosferu, previse price preko voki toki, to smara a izgleda je bitno za tok radnje
 
gledao sam neke streamere kako igraju ovu igru i igra izgleda solidno. cini mi se da malo vise ima praznog hoda ali valjda je tako i predvidjeno da akcenat bude na atmosferi.
 
Evo poterao malo sa bednih 25,30 fps, druga prica kad padne mrak u igri, skoci fps duplo na istim detaljima. Inace desilo mi se da keric zabaguje pa kad treba da mi pokaze gde su one napasti zakuje na jednu stranu pa.moram na zvuk da se oslonim. Bolje po mraku igrati za pun ugodjaj
 
Poslednja izmena:
Presao danas. Dobio sam najgori ending, poslednji na ovom videu, j b g terao sam kako sam ja mislio da treba



Ako se neko pitao za onaj bunker na pocetku, kako ga otkljucati
 
Poslednja izmena:
Ja sam skinuo igru, pogledao sad opise po netu i pogledao klipove, video da je bezveze indie igra, gde za prvih sat vremena vidis sve sto postoji u igri, posle se to samo vrti u krug, deluje mi jako ruzno graficki, prazno i dosadno, ne deluje mi da je uopste strasna, tako da cu sad samo da je obrisem, mislim da ne zasluzuje ni 15 minuta da je probam, a fala bogu, imam dosta boljih igra u shteku.
Bitno da im je IGN dao visoku ocenu, necu vise da ih citam, sad ih brisem iz bookmarks-a.
 
Poslednja izmena:
Razocarao si me Precise, uzmi probaj malo, kad si je vec skinuo... Ako si voleo/igrao(ali ne gledao po netu i slusao sta drugi pricaju) RE 7 i Outlast, onda bi trebao odigrati, a nije ni dugacka toliko
 
Poslednja izmena:
Ne volim Outlast.
Ne deluje mi privlačno, pogledao sam dosta yt klipova, možda i grešim, ali prihvatiću taj rizik.
Čekaju mi RE 7, onda onaj RE remake, Evil Within 2 itd, gomila drugih igra, morao sam nešto da eliminišem, a i svi na metacritic su je napljuvali.
Meni je i taj film bio smor, kao i recimo Paranormal Activity il kako se već zove, dosadan mi je takav horor, ali pratiću ovu temu, ako se još nekoliko njih javi da treba da se odigra, probaću.
 
Ja sam skinuo igru, pogledao sad opise po netu i pogledao klipove, video da je bezveze indie igra, gde za prvih sat vremena vidis sve sto postoji u igri, posle se to samo vrti u krug, deluje mi jako ruzno graficki, prazno i dosadno, ne deluje mi da je uopste strasna, tako da cu sad samo da je obrisem, mislim da ne zasluzuje ni 15 minuta da je probam, a fala bogu, imam dosta boljih igra u shteku.
Bitno da im je IGN dao visoku ocenu, necu vise da ih citam, sad ih brisem iz bookmarks-a.

Znači...voajer...al ono totalni :p
 
Precise, preporuci mi neke horore koje ti volis, intresuje me sta ti se svidja...
 
Poslednja izmena:
Resident Evil serijal, Evil Within, Clive Barker Undying, bio je jedan strasan deo Thief-a, nisam siguran dal je zadnji, FEAR, Dead Space, Sanitarium, sad igram Man of Medan, obecava, Alien Isolation, Condemned, System Shock 2, Observer nije bio los, Call of Cthulhu bilo koji deo osim ovog zadnjeg, Fatal Frame za konzole itd...
 
Ok je lista, sve nabrojano sam presao, osim System Shock-a i Evil Within-a, trenutno na cekanju Man of Medan... Thx
 
Igra li neko ovo ? Ja sa konfom iz potpisa sam sa nevidjeno losim performansama, novi drajveri. Da li jos neko ima problema da namesti da ovo bude igrivo ? Deluje zanimljivo igra.
 
ebg po danu uzas radi, kako padne mrak igra zivne... Izdrzi to na pocetku
 
Nazad
Vrh Dno