Šta je novo?

Koji polovan telefon od 50-60eur sa specificnom namenom ?

Učlanjen(a)
16.04.2019
Poruke
57
Poena
49
Poz svima

Potrebno mi je zbog odredjenog posla da kupim oko ~10 android telefona koji bi bili funkcionalni, bez neke preterane potrebe za ekstra hardverom

Za sada sam gledao i sto se tice polovnih telefona, u toj ceni od oko 50ak eura Sony Xperia L1 ispunjava uslove. Za 50 eur vise nego funkcionalan telefon sa 2GB ram-a i ostalo, tako se krece polovan a ispravan na KP

Da li mozda moze neko da preporuci jos neki model ? Ima li u tom nizem cenovnom rangu kad su polovni telefoni u pitanju, nesto bolje od L1 ? Da li da uzimam u obzir nove kineze sa KP ?

TL;DR - Da imate 50 eura i da vam je neophodan sto bolji polovan telefon za te pare, sta bi ste uzeli ?

Hvala u napred na pomoci
 
Pogledaj ako uspes negde da nadjes Xiaomi Redmi GO. Mozda je koji evro skuplji od 50, ali je nov i odlican telefon za neke osnovnije namene.
Ne baguje, optimizovan je dobro.
 
Uf, 1GB ram mislim da je previse limitirajuce, imam Alcatel Pixi Power plus sa 1GB i prakticno je beskorisan sa toliko ram-a, stoji u fioci jer nicemu ne sluzi, poslednji put kad sam ga koristio ubagovao je na play store update-u 4-5 appova odjednom.
 
Uf, 1GB ram mislim da je previse limitirajuce, imam Alcatel Pixi Power plus sa 1GB i prakticno je beskorisan sa toliko ram-a
Nije ista stvar taj telefon i ovaj sa Android Go, koji je dizajniran da radi na low specs uredjajima. Imaš recenzije a možeš ga probati i u prodavnicama pa vidi da li ti radi posao, dosta njih je zadovoljno.

 
Nazad
Vrh Dno