Šta je novo?

Uprava carine - web aplikacija

Plavi269

Poznat
Učlanjen(a)
17.07.2019
Poruke
1
Poena
41
Pozdrav svima,

Problem je konkretno na sledećem linku: http://www.upravacarina.rs/lat/Servisi/AnalitikaBG/Stranice/AnalitikaBG.aspx i sa pokretanjem web aplikacije...

webaplikacija.jpg

nakon čega se javlja sledeća greška..

error.jpg

E sad, problem je sa Internet explorerom i Halcom karticom koji se nalaze na Win10. Nakon svakog mesečnog Cumulative Security update-a, aplikacija se pokrene i kad treba da prikaže onaj Halcom prozorčić za unos PIN-a tu Explorer izbaci grešku. Do sada sam rešavao tako što uninstaliram taj update i svaki sledeći. Međutim nedavno sam prešao na 1903 verziju, računajući da će tu da ispravi šta god da je problem, ali slaba vajda. Sad mi se stvarno ne vraća na prethodnu verziju jer nije u tome rešenje. Da napomenem da Halcom kartica radi na svim drugim portalima neophodnim za e-banking kao i da je sertifikat važeći. Naravno da sam i zvao "podršku", ali odgovor koji sam dobio je bio u stilu... pa šta da se radi, snađite se :) nakon čega sam se ljubazno zahvalio na "pomoći"...

Aplikacija radi samo preko Internet explorera, preko ostalih brljavi, i zanima me da li neko zna šta se to sj*#* pa Explorer neće da radi... Da li je sertifikat, da li treba da uključim/isključim neka dodatna security podešavanja u njemu... Ako neko ima odgovor, bio bih zahvalan.

Unapred hvala
 
Nazad
Vrh Dno