Šta je novo?

lag na BT sluskama dok igram igre?

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
imam JBL bluetooth sluske, i neki usb dongle noname bezimeni, koji sam kupio za ps4 da bi mogao ove JBL sluske da povezem na njega.
e sad, to na ps4 radi savrseno, medjutim, kad prikacim taj isti usb na PC, nemogu se oteti utisku da postoji neki sicusni lag u zvuku dok igram igre. na muzici se to ne primeti, dok u igrama, da. e sad, nekad je lag izrazenij, nekad maltene jedvaprimetan.
ovo pricam za komp iz potpisa.
ako stavim sve to isto na PC dosta stariji, slabiji, cpu i7 870 itd itd, lag je poprilicno izrazeniji, i maltene je nemoguce normalno igrati igre.
u cemu je fora da to na ps4 radi kako treba, a na PC ne?
i ima li tome nekog resenja? mozda neki kvalitetniji BT usb da uzmem?
hvala
 
Ja imam avantime leaf, ali samo zato sto jedini omogucava da slusalice na kompu rade kao headset.
U sustini, bitno ti je da ima aptx ili aptx low latency, a naravno, moraju i sluske da imaju aptx podrsku.

Dakle, trazi bt sa aptx codecom, mislim da ih ima dosta jeftino, osim ako ti treba za telefoniranje preko kompa ili in-game komunikaciju, onda samo avantime, mislim da je oko 50e ovaj mali leaf.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
pa i ove sluske ja na kompu vidim kao usb audio device i kao usb headset, na poslu sam ih cak koristio za cisco telefoniranje preko cisco aplikacije za PC.
aj provericu za sluske da li imaju aptx pa cu onda da vidim
 
Imao slican problem, resio nekim podesavanjima u win, ne secam se tacno sta, znam da sam nasao resenje preko google pretrage, jednostavno je

...über rimini 7
 
Te slusalice nemaju aptx.
 
@nagard, a neki nonami, znam da je na kutiji pisalo da je namenjen za ps4.....
 
ovaj dongle je u pitanju, ako nesto znaci....

dongle.JPG
 
Nazad
Vrh Dno