Šta je novo?

Otvaranje PS$ naloga

pbozovic

Poznat
Učlanjen(a)
24.07.2019
Poruke
2
Poena
41
Problem
Pošto kupujem online PS4 igre u digitalnom obliku ispunio sam kvotu od 16 dozvoljenih otvorenih naloga na PS4.

Da li je moguće na neki način "probiti" dozvoljeni limit otvorenih naloga i kako?

Pozdrav!

P.S. Site sa kojeg kupujem inline igre u digitalnom obliku je x .
Site je odličan i sve funkcioniše kako treba.
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa ti ne kupuješ igre već naloge. Da kupuješ igre u digitalnom obliku mogao bi neograničen broj da ih kupiš. ;)
 
Ogranicenje je 16 naloga istovremeno logovanih na konzolu. Samo neki account izloguj i eto ti mesta za novi. Kad ponovo hoces da igras nesto sa onog izlogovanog, vratis ga i to je sve
 
Ogranicenje je 16 naloga istovremeno logovanih na konzolu. Samo neki account izloguj i eto ti mesta za novi. Kad ponovo hoces da igras nesto sa onog izlogovanog, vratis ga i to je sve

Llimit je 4 naloga logovanih u isto vreme a 16 usera mozes imati na ps4. Ono sto treba da uradis je da obrises nekog usera koji ti nista ne znaci ili nekog usera sa igrom koju trenutno ne igras pa kad pozelis opet da igras onda opet ubaci podatke i cepaj (ne moras i igru da obrises).

To mozes uraditi tako sto ces da odes u settings - login settings - user menagement cini mi se (poslednje u listi) i delete user.


Srecno!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Llimit je 4 naloga logovanih u isto vreme a 16 usera mozes imati na ps4. Ono sto treba da uradis je da obrises nekog usera koji ti nista ne znaci ili nekog usera sa igrom koju trenutno ne igras pa kad pozelis opet da igras onda opet ubaci podatke i cepaj (ne moras i igru da obrises).

To mozes uraditi tako sto ces da odes u settings - login settings - user menagement cini mi se (poslednje u listi) i delete user.


Srecno!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da to sam i mislio, samo sam loše objasnio [emoji16]

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno