Šta je novo?

Kupovina Pocophone F1 danas - da li se isplati?

kapetan_Miki

Cenjen
Učlanjen(a)
22.08.2017
Poruke
1,030
Poena
125
kao što naziv teme govori, zanima me vaše mišljenje o kupovini ovog uređaja u drugoj polovini 2019. godine.

planiram uskoro da zamenim svoj a1 i zaista ne znam šta da uzmem do tog nekog ranga od 250-260 evra (novo naravno).

galaxy a50 i mi 9 se su mi bili u užem izboru, a kako supruga ima sada a50, mene se i nije toliko dojmio. mi 9 se, s druge strane, nema proširivu memoriju, a verzija od 128gb mi je preko budžetskog limita.

da li onda uzeti poco f1 ili ima nešto bolje za iste ili manje pare? nije mi baš u prvom izboru huawei/honor ekipa, ne sviđa mi se emui 9.x. (a kako vidim i 10ta će biti vrlo slična).

mišljenja?
 
S obzirom da je pitanje da li uzeti a ne da li uzeti neki drugi, prosto cu ti reci da je pocophone telefon odlicna investicija ulozeno - dobijeno, s tim sto racunaj da ce mu cena pasti drasticno. Znaci, telefon je odlican, s tim sto ne racunaj da ces uzvuci dosta para pri prodaji, ako ti prodaja nije bitna, uzimaj...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mi8 polovan je takodje dosta dobra kupovina u ovom trenutku, jer mogu da se nađu za 220e. Dobija se bolji ekran i bolja izrada.

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
 
Dobra je kupovina, ako ne smata velicina teleona. Ja sam pored S10, kao drugi uzeo Mi 9se. Velicina je odlicna, ni veliki, ni mali. Odlican Amoled ekran...nisam mislio da je tako dobar telefon. Pozitivno sam iznenadjen. :)

Послато са SM-G973F уз помоћ Тапатока
 
Uzeh ga nedavno, ja prezadovoljan.

Meni je plus njegova izrada, jer sam smotan, pa bi ove staklene skrckao brzo, a o performansama se već sve zna. Čak mi ni notch ne smeta uopšte, a očekivao sam da će mi smetati.
 
@Marinko98

Samo dual sim. Ne mogu da vučem dva fona. Ako već mora drugi fon, može samo neka Nokia Classic. Ja do skora čuvao Nokia E52. Vrh. Imao čak i Garmina na njoj.
 
uzet ipak poco f1 steel blue, za cenu verzije od 64gb sam dobio verziju od 128gb :)

mi 9 se mi je bio zaista za dlaku prva opcija, ali presudio je nedostatak sd slota kod mi 9 se i bolja baterija na poco f1 (dosta mi je bilo loše baterije na a1 posle apdejta na pie).

moram reći da ovaj poco ima jedan od boljih lcd ekrana koje sam vidio, crna je blizu amoled kvalitete.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno