Šta je novo?

Redmi note 7 grejanje

rajko1

Cenjen
Učlanjen(a)
17.02.2014
Poruke
4
Poena
151
Kupio sam 2 RN7 telefona i kod jednog imam problem da kada se puni, punjac se zagreje ali se i telefon zagreje, dok se drugi telefon uopste ne greje dok je na punjacu. Primetio sam da se telefon dok se puni na punjacu zagreva do 80%, a od 80% do 100% kao da snizava temperaturu tj. hladi se. Greje se samo u gornjoj polovini. Da li treba da ga saljem na popravku ili je to normalno?
 
Kupio sam 2 RN7 telefona i kod jednog imam problem da kada se puni, punjac se zagreje ali se i telefon zagreje, dok se drugi telefon uopste ne greje dok je na punjacu. Primetio sam da se telefon dok se puni na punjacu zagreva do 80%, a od 80% do 100% kao da snizava temperaturu tj. hladi se. Greje se samo u gornjoj polovini. Da li treba da ga saljem na popravku ili je to normalno?
Sve je uredu to, nemas brige.
Moras da znas da velika kolicina Struje prolazi kroz telefon do baterij sto se ona i greje.
Telefon poseduje Quick charge :)
Rilex

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Труди се да не дираш телефон док се пуни, због ради тога што ће још више да се греје и може да добије жуту флеку на дисплеју...

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 
Znaci sve je u redu. Jedino me brine to sto se greje dok je na punjacu i kada je ugasen.
 
Telefon poseduje Quick charge :)
Rilex

Koji radi samo ako imaš Quick charge punjač. Punjač koji si dobio uz telefon nije Quick charge, nego običan.

I hajde da se vratimo u Redmi note 7 temu kad već postoji.
 
Ja sam igrao PUBG dok se puni na quick charge. Greje se, ali nikakvih posledica nema.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno