Šta je novo?

Koje VR naočare pazariti za telefon?

Bilo koje, za te pare ce sve vrsiti posao. ja sam kupio pre par godina u winwinu misli xwave. samo sto nemaju bt kontroler. ali sve je to isto otprilike, koristio par puta, i eno stoje u ormaru ver 2 godine sigurno
 

Prilozi

  • 84555.jpg
    84555.jpg
    44.9 KB · Pregleda: 59
Imas Samsungove po oglasima ja uzeo bukvalno nove za 1 500 din. zezao se sa njima 5 dana i za toliko ih prodao, glupost ziva, ugreje telefon kao furuna, zanimljivo bude par dana

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Mislim, nije neka para pa moz probat, ali stvarno ne vidim svrhu VR na mobilnim telefonima bar jos za sada, sve te aplikacije i to je sve nesto ko da su deca radila, jos nisu graficki cipovi i procesori toliko jaki da bi to sve izgledalo kao u zivo. Mislim da vredi jedino neki oculus ili tako neki zaseban vr sistem, ili koji se prikaci na PC, ali i za tako nesto treba jaka konfiguracija.
 
Ja bih rekao da je tu ova varijanta, ali u svakom slučaju nije moja stvar. Hiljadarka, dve nije preterano, nek pazare pa vide šta i kako.

4fae884a4b437ec97789fccbe5ccaf75.jpg
 
Posto je slicno, nisam osetio posle par sati nikakav umor ociju ili sl na sony vr.
Sinovi igraju od kada je izasao, nista lose jos nisu osetili.
Mada ovde zavisi od telefona tj kvaliteta ekrana, pretpostavljam

...über rimini 7
 
Nazad
Vrh Dno