Šta je novo?

USB-C hub za Macbook

Stiven

Slavan
Učlanjen(a)
13.05.2005
Poruke
1,458
Poena
395
Uzeo sam macbook 15 (2019) model.

Naravno ne planiram da pazarim svaki kablic od appla da konvertujem usbc na ono sto mi treba.

Gledam po netu dosta interesantnih hubova. Najvise mi se svidja hyper drive kako izgleda estetski, ali opet da cujem dal ima neko savet sta da kupim sa alibabe i 40 razbojnika ekspres, ili ebay?

Kolko su pouzdani ugreen usbc hubovi?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li ćeš i punjač kačiti na hub ili ćeš hub kačiti na drugi usb type c? Vodi računa o tome jer je za 15icu potrebno 85W.
 
Pa imaju 4 usb-c porta na macu tako da preko huba necu sigurno da punim mac uredjaj. Niti bi mi iskreno to palo napamet. Po defaultu ja kacim u gornji levi usbc.

Tri mi ostaju free da radim sa njima sta hocu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pogledaj novi SATECHI USB-C hub, ima dosta dodatnih portova...
https://satechi.net/collections/usb-type-c

Mislim da moze da se poruci preko Amazona...

Ja imam UGREEN USB "kvm" switch i radi OK, nisam imao problema (koristim ga za stampace, skenere i bluetooth keyboard set). Od kineza OK ti je jos i Anker, njihov 4-port USB 3.0 hub imam, ali ga nisam puno koristio, pa ne znam. Uredno je izradjen, kao ovi sto ih prodaju "za Apple" po iStyle-u i slicnim radnjama...
 
Za šta ti treba, samo USBA portovi ili i drugo?
Za usb samo ima Apacer 4port za 1500 kod nas i radi.
 
Pa imaju 4 usb-c porta na macu tako da preko huba necu sigurno da punim mac uredjaj. Niti bi mi iskreno to palo napamet. Po defaultu ja kacim u gornji levi usbc.

Tri mi ostaju free da radim sa njima sta hocu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Neki žele da zakače samo jedan kabl i da imaju sve odmah (barem ja tako želim, zato sam i uzeo CalDigit TS3+), ali ako ti to ne treba, onda će ti ovo raditi posao:

https://www.aliexpress.com/item/329...chweb0_0,searchweb201602_1,searchweb201603_53

Imam ga i radi odlično za to što ti treba.
 
jel imate neki adapter za preporuku da ima dual monitor support ili mora neki dock da ide?
 
Nazad
Vrh Dno