Šta je novo?

Mobitel sa najboljom kamerom do 400€ u dućanu

9800pro

Poštovan
Učlanjen(a)
19.04.2015
Poruke
385
Poena
80
Kako kaže naslov, tražim mobitel sa najboljom kamerom do 400€.
Svejedno da li je kamera stock ili gcam, samo do tog iznosa da je najbolja, i prednja i zadnja.
Treba vlasnici frizerskog salona za slikanje i selfije.
Pixel 3a mi ne odgovara jer ga nema kod nas u HR u dućanima.

Zahvaljujem unaprijed
 
mislim da je u toj klasi najbolje rešenje neki huawei, sad ne znam šta se tamo uklapa u cenu do 400 evra...

nabroj neke potencijalne modele do 400 evra tamošnjih cena, biće lakše dati neki savet...
 
Poslednja izmena:
Mi9t, polako izlaze GCam verzije, ali i stock camera je odlicna. Onda imas mi8 , mozda mi9se,.... kod honor/huawei je boljka ta sto nema gcam, i selfi u zatvorenim prostorijama je los/plastican ( kod xiaomi je to malo bolje, ali imas gcam )
 
Prosecna zenska osoba bi se bas rado zaj***** sa gcam... Pixel 3a ako ikako moze, posto je HR u EU, moze da naruci legalno iz DE, Austrije... 400e+ 15-ak postarina, ne placa carinu i porez, stize za nekoliko dana. A Pixel je opet bolji od Xiaomi-ja iako mu stavi gcam...
 
Hvala ljudi, nekako i ja naginjem na MI9T.
Nije problem za Gcam, imam OP6T sa Gcam-om, ona sad im MI A1 sa Gcam-om tako da riješit će se.
I nemojte mi tu neke prijatelje gurati, to mi je žena :smoke:
Kako bi se mob uzeo na firmu na R1 račun teško Pixela izvana dovlačiti a kod nas u HR je cca 550€ pa nadalje:d
 
Hvala ljudi, nekako i ja naginjem na MI9T.
Nije problem za Gcam, imam OP6T sa Gcam-om, ona sad im MI A1 sa Gcam-om tako da riješit će se.
I nemojte mi tu neke prijatelje gurati, to mi je žena :smoke:
Kako bi se mob uzeo na firmu na R1 račun teško Pixela izvana dovlačiti a kod nas u HR je cca 550€ pa nadalje:d

Mislim da neces pogresiti ako uzmes Mi9t, kamera je odlicna, a i sam telefon je bolji od mi8,
 
Nazad
Vrh Dno