Šta je novo?

Dve razlicite Nvidia grafike u Asus Prime b350 Plus na1 monitor...zeza m.2, bios ili?

cilebg

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2008
Poruke
589
Poena
319
Molim vas koji se bolje razumete da mi napisete jel normalno da mi komp ne vidi drugu ispravnu grafu?(DVI-No Signal) Doduse razlicite su. Jedna je 8600GT, druga 1050Ti. Kada izbacim prvu druga radi i obratno. Imam razlog da privremeno koristim 8600GT zbog hakintosha, za koju postoje modovani drajveri za Mojave da ima hw acceleraciju. 1050Ti bih koristio za windows. Ploca ima montiran samsung 970 evo m.2, jedan ssd pored njega klasican i običan hard kao i optiku. Da li je problem u monitoru? Imam AOC dobro poznat forumasima 31.5" model sa vise ulaza, stoga ne zelim da koristim drugi monitor zbog nedostatka prostora mada mislim da nista ne bi resio drugi monitor. Da li je bitno u koji ce slot 2.0 a u koji 3.0 pciexpress novija grafa? da li treba nesto u biosu da se podesi? da li smeju obe karte da budu povezano sa jednim istim monitorom dok rade?
ZNACI ono sto zelim je: NA INPUT SOURCE na monitoru biram dvi i rezoluciju 1080p i u cloveru ulazim u hakintosh a po zelji kad hocu u windows menjam source na display port....a da sve fercera kako treba....



PS.
Citao sam da ljudima uspeva radeon+nvidia kombinacija na ploči(doduse intel) za potrebe hakintosa. pa da znam da ne menjam plocu ubuduce ako uspem ovako, svakako planiram jacu nvidia grafu i neku solidnu kompatibilnu radeonku za mac. i vozi dual tj triple boot jer treba mi i ubuntu....
 
Poslednja izmena:
Jesi li probao da u Device Manageru disejbluješ onu grafičku koja ti ne treba?
 
Ja na toj ploči imam dve Nvidia grafičke, 1060 i 750. Ne znam da li ova druga baca sliku, nemam ni HDMI izlaz na njoj da mogu da proverim, ali znam da fercera, kopao sam Monero sa njom. Ubuntu, nemam Windows da probam.
 
Nazad
Vrh Dno