Šta je novo?

Pomoc, ima li neko TV UNAZAD da snima, 18.7.2019.

cobraman

Slavan
Učlanjen(a)
05.02.2009
Poruke
1,369
Poena
395
Moja oprema  
Laptop
Asus vivobook pro 15 oled
Mobilni telefon
Huawei p30 pro
Pametni uređaji
Huawei gt2
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ima li ko da koristi uredjaj da moze da vrti unazad, treba mi snimak emisije sta radite bre sa rts, 18.7.2919.ne radi im na sajtu animak...
 
Nije problem, hvala unapred!
 
Prijavi rts-u da im ne radi snimak, da okace ispravan (ako imaju)...
 
Briga ih, 30 posto im ne radi na yt kanalu..,. :smash:
 
Ima snimaka emisija i na sajtu rts-a. Vidi ima li tamo.
 
Има ... али се појави инфо "This video contains content from Minacord, who has blocked it on copyright grounds."

Зато на Планети ово може да се погледа.
 
I mene s vremena na vreme zabima da sa rtsa neku emisiju snimim. Imam sbb pds3121 i kad snimim ns usb preko njega na pc je negledljivo. Ima li leka?
 
Док сам користио СББ, није било лека, не знам да ли је неко успео.
 
Ne moze, jer je enkriptovano i samo na tom uredjaju mozes da gledas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne moze, jer je enkriptovano i samo na tom uredjaju mozes da gledas.


Sent from my iPhone using Tapatalk

jedino snimak da preko hdmi capture prebacis koji ne gleda zastitu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sbb korisnici valjda imaju i eon za komp i telefon pa se i tako moze snimiti. bilo koji screen capture na racunaru
 
Kojim se programom radi capture streama?

bilo koji screen capture. Sigurno da je moguce uci u problematiku i dwnlaod snimak slicno kao sto moze na yt, ali eon i ovi stream servisi pokusavaju da se zastite od toga.
OBS je besplatan i odlicno radi. Ako imas msi afterburner za klokovanje kartice i vent, mozes i preko njega to da uradis. Prilicno sam siguran da sada i nvidia i ati nude te mogucnosti u okviru opcija za game streaming, mada nisam ulazio u tu pricu.
Inace da znas da ako ne ukljucis kompresiju, trebace ti bas puno prostora za skladistenje. Kompresija tokom snimanja ce zahtevati malo resursa cpu/gpu
 
Hvala, stavio da se skida, ogranicena brzina ali neka polako ide ide... :wave:
 
....
Sigurno da je moguce uci u problematiku i dwnlaod snimak slicno kao sto moze na yt, ali eon i ovi stream servisi pokusavaju da se zastite od toga.
...

Nek nastave da pokušavaju :d :d

mega.nz link


@cobraman: Javi kad skineš (ili da nećeš ni skidati :D ) pa da obrišem to sa Mega naloga pošto ponestaje mesta...

p.s. Nije screen recording već download.
 
Hvala, akinuo samo da javim i izvadio sta mi treba iz snimka, slobodno brisite obojica i hvala jos jednom! :wave: tema moze LOCK
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno