Šta je novo?

PES 2020

Ma uzme se za 8e globalni kljuc i ne mislis dal ce ili ne da ti banuju nalog zbog VPN.
 
Inace danas je na matchdayu na programu duel izmedju Hrvatske i Srbije na EURO 2020 :)
 
Stiže novi prekosutra, nazvan 2021 Season Update. U prevodu, ništa novo, samo izmene postava i neka kozmetika, zbog čega i košta značajno manje nego prethodne verzije. Sledeće godine navodno stiže potpuno nova igra, sa novim endžinom.
 
Opet svaka im cast za ovo, bolje ovako da naplate koji euro za malo jaci update sezone... nego da izbace istu igru sa drugim dresovima i update-ovanim rosterom po ceni nove igre.
 
Ja planiram da uzmem pošto nisam uzeo 2020,vidim da je na cdkeys 15e
 
Da,sad videh,16,5e je.Meni je to skroz ok cena.Odo da kupim:D
 
Uzeo i ja.. To je oko 2000din.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Kupio sam i ja sa cdkeys-a, danas je 15,39eur.
 
Do sada sam imao samo narodnu verziju,vidim da bas malo ljudi ima online koji igraju.Dugo vremena treba dok nadje nekog protivnika
 
Igraj matchday predvece.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Kupio i ja PES 2021 na cdkeys. Stvarno dobra cena. PES dugo nisam igrao, pošto poslednjih deset godina sam igrao FIFA-u. Pre toga sam igrao PES redovno sa prijateljima i PES 6 mi je ostao u sećanju kao najbolji fudbal. Iskreno, meni se ovaj PES 2021 dopada. Šteta što od Play Station-a 1 i prvog ISS-a, pa nakon toga Winning Eleven-a tj PES-a, Konami nije uspeo da reši problem da ima licencu za sve klubova. Možete li da mi preporučite koji option file bi bio dobar za nabaviti baš za dresove i za prave nazive klubova ?
 
Našao sam trenutno jedan koji vidim da ima dobre kritike. Option file sa pesunvierse
 
Sačekaj da spakuje neka ekipa patch pa skineš. Ja koristim evo web zadnje dve godine, pre sam koristio galaxy i smoke, a pre toga pesedit dok je postojao.

Ja 21 nisam jos upalio a uzeo pre par dana. Navukao sam s ena project cars3. Moraću večeras da overm pes 21 update.
 
Da li je neko dopunjavao PES2021?
Koliko vidim jos nema neki ewoveb za 2021.
Da li moze nekako da se ubaci turf,navijaci i slicno u PES2021?
 
Postoji li neki pec za narodnjak i da li je uopste potreban? (nisam u toku sa pesom jos od 17tice)

da li igra bolje radi na ssd nego na hdd ima li to veze?
 
Potreban ti je ako hoćeš da imaš prava imena i dresove klubova , i još neke dodatne klubove i grafičke dodatke...

Pogledaj ovde

https://www.pes-patch.com/pes-2021/

Ne verujem da ima neke vidljive razlike da li je ssd ili hdd.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Vidljive ne ali brže je učitava sigurno. Šta je izašao narodnjak?
 
jes al defender prijavljuje da ima virus...
 
Radi ovaj of The PES 2021 FO Bundes, MLS, Jleague and Transfermarkt. Moze da se igra redovno :type:
 
Ima li neko resenje - igra radi ali nece da udje u utakmicu? Ne izbcuje nista, vrti muzika, samo vrti loading i ne ulazi u utakmicu... Narodnjak.

Inace, nece ni sa DATA PACK 1 ni DATA PACK 2 koji sam danas ubacio.
 
Nazad
Vrh Dno