Šta je novo?

PES 2020

Mogu, ali ljudi godinama uzimaju tako i nisu banovani. I ja sam tako kupio, samo sam stavljao druge zemlje, pošto nisam kupovao na tom sajtu, nego na CDkeys.
 
Pa ako je nekome nalog mio pametno bi bilo da napravi poseban za igre gde mora da koristi vpn ...
 
Vidim da je na plati.ru oko 10eur verzija za rusko trziste, a globalna verzija ima vec za 15eur da se nadje. Ne znam da li VPN treba samo prvi put kada instaliras igru ili treba stalno kad je pokreces? Ako treba stalno ja se onda ne bih igrao sa tim, iz razloga sto moze VPN da vam pravi problem prilikom online igranja (slabiji odziv i to).

Jednostavno, po mom skromnom misljnju, za 5eur ustede nije vredno cimanja.
 
Ne, treba samo za aktivaciju. Do skora PES nije bio legalno dostupan na Steamu nama iz Srbije, pa smo zato svi morali da koristimo VPN da bismo igra igrali, ali sada mogu da se aktiviraju global kodovi i bez VPN-a, tako da se slažem da nije vredno cimanja za sitnu razliku.
 
Da li staviti Srbiju za region ili nesto drugo? U pitanju je lite verzija.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Srbiju slobodno.
 
Drugari moze pomoc, imam problem sa pesom na PS4 Pro, naime..... Sve mi radi bas ultra sporo, nemam predstavu o cemu se radi, relativno je skoro pocelo, pre jedno 10ak dana/ Jutros sam instalirao neki najnoviji update file i situacija nije bas najbolja, opet je sve sporo. Bukvalno igraci koji treba da sprintaju kao nenormalni se bas sporo krecu, tipa Mbape, Nejmar, Mesi, Ronaldo....

Pre neko vece sam na sony-u iskljucio onaj boost mode i do kraja veceri je bilo super, ali sutradan vec opet lose....

Da li neko ima ideju gde je nestao video settings u pesu ili je dostupan samo prilikom prve instalacije?
Pokusavao sam i da kalibrisem TV malo i nije pokazalo rezultate. (LG OLEDB8)
TV mi automatski pali HDR kada pokrenem igru, njega jos uvek nisam probao da disable-ujem ni na sony-ju ni na TV-u....

Pokusavao sam da izvucem LAN kabl i nije pomoglo jer mi je ovih dana nestabilan internet katastrofa pa sam pomislio da moze da ima veze, ali jok....

Inace ovo se desava i u normal exhibition mecu i u Master League gde mi ovo i ima najveci uticaj, imam spica koji ima speed 90+ i onda ga stoper od 34 godine stigne u jednom koraku...



Ne igram online uopste, ako bi to ikako moglo da ima veze, znaci sve peglam lokalno...Igram na levelu Super Star ako je to uopste bitno.....
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ,mene zanima preporuka za PES 20 patch pc .Da ima licenciranu Englesku ligu ,stadione ...Moze preporuka i za neki stariji PES ali da ima sadašnje sastave ekipa.
 
Evo Web zadnje dve godine meni najbolji.

Pored toga san dodao neki patch za teren, to moram da vidim kad dodjem kuci koji je. Mislim da je Endov 1.6 ili 1.5 ovi noviji su mi mnogo vestacki.

Plus jos par sitnica instalirano, evo web je kao osnova najbolji.

Skidaj sa foruma evo web tamo je od ove godine zabranjeno postavljanje linkova sa reklamama ono kliktanjne od 50 puta da dodjes do download dugmeta. Inace evo web najjaca zajednica za pes vec 2 decenije.
 
Poslednja izmena:
Kupio sam Pes preko VPN-a e sad ne znam kako da nateram steam da mi promeni zemlju zbog aktivacije. Da li moze pomoc oko toga?
 
Šta te muči? Ja upravo aktivirao ovog Rusa od 808.18 rublja :D
 
Jel u Lite verziji jedini način da igram protiv koga ja hoću da se random uparimo na nekoj od ovih Matchday utakmica?

Edit: Malo proguglah.
1. Steam remote play - ali ne mogu da dodam prijatelje jer navodno nisam ništa kupio preko steam-a.
2. MyClub - pa lobby koji ste već pomenuli bili. To ću probati, ne znam da li mogu da igram sa pravim timovima ili samo sa tim svojim.
3. Moguće da može i random da se potrefi, pass support i tako te fore.

Što su zakomplikovali ovako? Daj brate da unesem user-a protiv koga hoću i to je to.
 
Poslednja izmena:
Za taj steam remote play ne moras nista da kupis, dovoljno je da uplatis na steam wallet 5$ koliko sam video.
 
Za taj steam remote play ne moras nista da kupis, dovoljno je da uplatis na steam wallet 5$ koliko sam video.

Možda budem probao. Pogotovu ako to bude omogućilo 2 na 2 online. Hvala.
Ako neko zna sigurno da to lepo funkcioniše neka potvrdi.

MyClub opcije važe samo za MyClub timove, a ne bih sa default igračima igrao niti da ulažem vreme menadžerisanje i razvoj tima. Hteo sa par drugara tako uveče da otpikamo po neku partiju uz remote pivo ali nije jednostavno. Koliko sam video ni prava ne-lite verzija ne bi omogućila taj za mene osnovni slučaj.

Inače odličan PES ove godine.
 
Jel u Lite verziji jedini način da igram protiv koga ja hoću da se random uparimo na nekoj od ovih Matchday utakmica?

Edit: Malo proguglah.
1. Steam remote play - ali ne mogu da dodam prijatelje jer navodno nisam ništa kupio preko steam-a.
2. MyClub - pa lobby koji ste već pomenuli bili. To ću probati, ne znam da li mogu da igram sa pravim timovima ili samo sa tim svojim.
3. Moguće da može i random da se potrefi, pass support i tako te fore.

Što su zakomplikovali ovako? Daj brate da unesem user-a protiv koga hoću i to je to.


Uđite u team lobby play, pa napravite sobu i onda igrajte. Može 1v1, 2v2, 3v3, 2v1, 1v3 itd, sve do 11v11. Stavite i pass, da vam ne upadaju padobranci.
 
Može ali samo sa myClub timovima zar ne? Ne mogu da biram jedan od ovih pravih 13 ili koliko je već dostupno na Lite verziji.
 
Nikako da ubacim Bundes ligu. Znate li neki pec da je dobar i da radi online? Ili jos bolje ako znate gde skinuti samo Bundes ligu?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
PES 20 evoweb patch.Koliko vidim stadioni moraju posebno da se ubace nisu sastavni deo patcha.Da li moze pomoc kako se ubacuje.Hvala.
 
Ovaj Pes je odlican.
Sto ga vise igramo,sve je bolji i bolji.
Animacije igraca su odlicno odradjene.
Nadam se da ce nekad da porade na navijacima malo vise,igram stalno protiv drugara sa Argenticima i Brazilcima i voleo bih da se prebaci zvuk sa tribine na igru sto bolje.
 
Za igranje u 4K koju graficku koristite-preporucujete?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ovaj Pes je odlican.
Sto ga vise igramo,sve je bolji i bolji.
Animacije igraca su odlicno odradjene.
Nadam se da ce nekad da porade na navijacima malo vise,igram stalno protiv drugara sa Argenticima i Brazilcima i voleo bih da se prebaci zvuk sa tribine na igru sto bolje.
Predator chants pack sa evo web foruma da vidis kako grmi sa tribina. Pojacas malo zvuk navijanja u odnosu na komemtatore i udri.

Inace predator je najjaci sto se tice obrade zvucnih patcheva za pes.

Valjda je predator002 ili tako nesto njegov nick. Lik je gospodin covek [emoji16]
 
Evo za one koji žele da dopunjuju PES, nemojte me pitati kako se šta ubacuje sve piše ko želi da čita. Ne može se prepričati, morate pročitati.

Nisam probao - u planu je https://www.pesnewupdate.com/2019/10/pes-2020-facesminifacestatoos-update.html

Nisam probao - stadione više ne ubacujem smara me - https://www.pesnewupdate.com/2019/12/pes-2020-stadiums-addon-stadium-server.html

Navijanje koje sam pominjao - https://evo-web.co.uk/threads/preds...-1728-1852-1919-1945-1965.80636/#post-3414554

Ostalo od predatora - https://evo-web.co.uk/threads/preds...-update-posts-1728-1852-1919-1945-1965.80636/
 
Poslednja izmena:
Nema razloga da ne radi. Probas pa vidis.

Na 19ici sam koristio smokove patcheve i uz to predatorova navijanja. Sve je sljakalo.
 
Koliko kosta najjeftinija varijanta igre da se kupi i gde kako?
 
Na plati.ru je najjeftinije, imaš za 6.5$ jedino što steam moraš da prebacis na RU region, nađeš neku adresu na Google i promenis. I imaš ostale sajtove npr. HRK gde je 8€ igra ali nije region locked na Rusiju kao na plati.ru. I na kraju svakako trebaš VPN da bi registrovao key na steam, ako u medjuvremenu Konami nije dozvolio da se reg iz naše zemlje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jeste dozvolio, nije više potreban VPN za kupovinu na Steamu ili aktivaciju globalnog ključa.
 
Nazad
Vrh Dno