Šta je novo?

PES 2020

Kako štuca? Pa meni je PES 2020 radio i sa i5 3570 i radeon 7850 2gb na High...
Sad imam r5 2600 i 570 radi u 2k na high bez problema...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kod mene radi sjajno, a imam i3-4160 i gtx-950, doduše i 12gb RAM.

Ima jedna caka koja rešava štucanje, bar je meni pomogla i na ovom i na prošlom - kad pokreneš igru, uđi u task manager i stavi priority za pes.exe na high ili maximum, koja je već opcija. Ja sam zbog toga počeo da koristim Lasso, da bi podešavanje ostalo zapamćeno, tako da je korist dupla. :)
To je rešilo štucanje i seckanje.
 
@dejan#7 krene da koci nzm..kao ono kad laze igra pa ucitava menjao sam pec i isto. Zato sam instalirao 18.
@Major: kasno je obrisao sam...mozda probam ponovo
 
L2+R2

Lite verzija je upotrebljiva samo za MyClub, tu je sve isto kao full igra.

Pa nije samo MyClub , mozes da igras online matchday sa stvarnim timovima utakmice koje se rangiraju, kao i online 1vs1. Nisam siguran da li full verzija nudi nesto vise sto se tice online igranja.
 
ja bas bypass-ovah lite verziju u full verziju malopre. free full verzija. a inace ti steka moras da gasis za pes 2020 process tredove/jezgra. lite verzija lepo radila i sad kad bypassovah da probam kad ono sve ko slowmotion i sa vsync-om i bez njega. fps 160 a ono slow motion. odes na pes 2020 kad je upaljen u task manageru desni klik, go to details, onda opet na pes 2020 desni set affinity i odcekiras zadnja 4 npr. igra ce ti raditi normalno.
 
Poslednja izmena:
^ima od 0 do 11 na koliko da ga ostavim?
 
slobodno ugasi poslednja 4 i probaj.
 
@Nes*
jel pomoglo zanima me?? kazem ti bez vsync-a 160 fps a slowmotion na terenu. procitah na brzaka da za 2700x kazu ugasi 4 jezgra 8 tredova, ja onda ugasim duplo manje i sve radi ekstra. kao sto sam citao da se na insurgency sandstorm stutter ubija gasenjem ht na intelu...moram samo da vidim taj neki program laslo kako se vec zove da pamti to gasenje jer ovako svaki put moram u task manager pa gore pomenutu proceduru...
 
Poslednja izmena:
Ja koristim PRIO program. Cuva priority u task manageru.
 
@Marko_ : cini mi se da jeste. 3 tekme i nije stekalo sem na tren jednom pri njihovom ispucavanju iz odbrane pod mojim pristikom. Za sad sam samo u proces stavio "realtime" , bilo je above normal. Ono sa gasenjem jezgara cu probati ako krene da zeza iovako

Jako je tezak komp cesto igram nereseno jedno 65%

kako da povecam fps kad je zakucano na 60?
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao isti problem do skoro. I5 4460+ r9 270x 4gb + ram 8gb i seckalo je sve uz taj slow motion. Pokusavao sam to u task-u da podesavam i nekad je uspevalo da resi problem a kad nije restart racunara pa opet to zezanje u ask menageru.
Sad sam malo osvezio racunar i sad sve radi kako treba.
 
igra najbolje izgleda na 60fps-a. nema potrebe za gasenjem vsync. ja sam gasio da vidim hoce li biti promene ali nije bilo. fps je skocio na meracu a sve je bilo seckavo usporeno. priority nisam menjao. samo pogasio par tredova...ne plasim se da je do racunara ovo je cisto do njih....
 
Možda bismo mogli da napravimo Bench private lobby tamo, pa da igramo međusobno. :)
 
Deluje jako dobro ovaj PES 2020. Kao 19-ica samo jos realniji i unapredjeniji. Po meni, najrealniji pokreti igraca do sad.
 
Ljudi ja u Lite ne mogu da nadjem protivnika vec dva dana, ima li neko taj problem?
 
Meni i u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* jedva nalazio protivnike ako neko zna resenje neka pise

U f.u.l.l.u sam napisoa dal je moguce da forum ovo blokira

Jedino onaj matchday sam uspevao da nadjem.protivnika
 
Ako igrate 1vs1 tu slabo ima protivnika preko toga, uveče je bolja situacija. To su praktično prijateljske utakmice koje se ne rangiraju, pa je slabo interesovanje za njih.

Na matchday je druga situacija, evo ove nedelje je matchday Milan - Juventus, i tu praktično ne čekate ni 20 sekundi da nađete protivnika.
 
Na plati.ru je najjeftinijie, samo treba ruski VPN za aktivaciju.
 
ne radite to, mogu da vam banuju nalog zbog vpn i regiona.
 
Nazad
Vrh Dno