Šta je novo?

PES 2020

Moraš za sve verzije VPN. Samo ako kupiš na plati.ru moraš da staviš da si iz Rusije i da staviš tamo neko random adresu iz Rusije.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kupio sam account sa pesom za 25€ od lokalnog prodavaca.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li je pes generalno ove godine zahtevniji kad je u pitanju konfiguracija računara?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ljudi kako nalazite za online protivnike, ja evo 5 put ispada posle 3 minuta.
 
Ja nisam nikad' uspio. Nisam odigrao jedne jedine pvp. Ovp kako je dostupna balkancima preko Steama.
 
Kako niste uspeli? Ja ovaj PES lite 2020 igram online svaki dan bez vecih problema.
 
Ja sam uspeo dve cele utakmice ali samo matchday ostalo ne nalazi mi protivnika.
 
Drugar igra svakodnevno PES20 Lite online bez ikakvih problema, nikakav VPN niti ista (ne ume on to ni da pokrene iskreno).
 
Jel to preko VPN-a igras? Steam verziju?

Ma jok, kakav VPN. PES 2020 Lite je besplatan i dostupan za nase trziste. Naravno u zavisnosti sa kim vas sistem upari, nekad malo koci, ali sa 90% protivnika mi radi glatko. I da, jeste Steam verzija.
 
Ma jok, kakav VPN. PES 2020 Lite je besplatan i dostupan za nase trziste. Naravno u zavisnosti sa kim vas sistem upari, nekad malo koci, ali sa 90% protivnika mi radi glatko. I da, jeste Steam verzija.
Jel mogu da se biraju protivnici online? Ako zelim da igram protiv ortaka da li mozemo da se nadjemo online?
 
Meni kada trazi protivnika, prvo trazi u mom rangu. A onda ono od 0 - 999. I nakon 5min samo prekine, ne moze naci.
 
Probao sam juce PES 2020 Lite. Dok nisam promenio preko VPN-a zemlju , nisam nalazio PES 2020 Lite uopste na steamu. WTF?
A sto se tice nalazenja protivnika, ni to nisam nasao. Cekao sam u krug par puta i nista. Pocetna faza... Odustao sam.
 
Jel mogu da se biraju protivnici online? Ako zelim da igram protiv ortaka da li mozemo da se nadjemo online?

Ne mogu da se biraju. Mada kada se startuje igra steam izbacuje poruku da mozes igrati online protiv onih koji su ti u listi prijatelja. Ako budes instalirao javi se pa mozemo da probamo.

@mixer93

Mnogo brzo odustajes :) Mnogo malo ima igraca preko dana kada igras obican PvP koji se ne rejtinguje. Moras da igras Matchday, danas je mislim od 16h do 21h Totenhem VS Mancester (biras stranu). E tu ima igraca koliko hoces, I to bas bas dobrih igraca.
 
Totenhem City je bilo pre neko vece na regularnom pesu.
 
Ja bih rekao da su PES20 Lite I regularni PES jedno te isto sto se tice online dela :)
 
Dupli pas je L1 +X i onda samo dodas loptu, a za gosu su promenili. Nesto sa R2 mislim da je ali nisam siguran
 
L2+R2

Lite verzija je upotrebljiva samo za MyClub, tu je sve isto kao full igra.
 
Sinoc sam pikao dva puta R1 je spustanje lopte sa golmanom. Nisam probao R2 L2.

Full igra je vrhunska zaista bi ih zamolio da ne izbacuju vise PES nego samo ovaj da updateuju posto je ovo savrsenstvo.

Jedino sto ima malo vise faulova posto sam na 19 navezbao slobodnjake pa su kao penal, ali ovde faul svaku 10 tekmu.

Neverovatno koliko je sa DS4 lakse da se igra nego sa XBOX360 kontrolerom, prosto je analog na DS4 mnogo precizniji. Verovatno zato sto mu opseg axisa ide u krug a na 360 ide u kocku. To se vidi kad se ode na game controlers u windows-u na properties pa kad se vrte pecurkice vidi se za axis da DS4 ima ogranicenje u vidu kruga.
 
Poslednja izmena:
da li je 8gb rama i rx 570 dovoljno? posto mi i 19tica stuca..
 
pa nece sigurno.., jer kreka nema :D uzecu jos 8 gb kad "Vule" uplati :beat:
 
I ja sam krekere cekao dugo i nasao ga kod rusa za 1200 dindzi, sto mi je bilo sasvim podnosljivo.
 
Nazad
Vrh Dno