Šta je novo?

PES 2020

Nema global key. Ti bez VPN-a ne mozes vidjeti igru na steamu uopste.
 
ne razumem se u PES na Steamu pa sam zato napravio gresku :d Hvala na objasnjenju
 
Izgleda da mozemo sada da kupimo bez VPN-a, il je kod mene izbagovalo nesto? Moze li demo da se igra online private sa prijateljima ili samo random?
 
Za šta su nove opcije u settings.exe za Vsync: Enable1 i Enable2?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Mozda za 30 odnosno 60 fps.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja sam imao problem sa seckanjem na preko 120 FPSa, ali sa enable2 opcijom se to popravilo, bar kod mene.
 
Danas izlazi. Ima kod Rusa na plati.ru za22 evra, na cdkeys za 33 evra, na gamivo.com za 37e sa zaštitom kupaca ako ispadne neki problem... Samo da bude kao demo i ja ću biti zadovoljan.
 
Ta zastita kupaca ne pomaze nista, ne bacajte pare.

P.S Kao fifa igrac, ima li PES implementiran MP ili je kao u prethodnim naslovima potrebno modovanje i sl ?
 
Kako ne pomaže, šta ne valja? Nisam nikad imao probleme sa kodovima kupljenim tamo, pa ne znam kako ide rešavanje takvih stvari.
 
Pa na to mislim :) Istim putem resavas u slucaju problema, sa ili bez zastite :) Kako na gamivo, tako i na g2a/kinguin-u. Isto kao sto pri kupovini mozes da ispadnes korektan i odaberes Srbiju i platis taksu od par eura, mozes i svojim izborom da cekiras Outside of EU i ne platis.
 
To već jesam uradio, ne plaćam im PDV. :D

Koji je put? Preko Gamiva ili direktno sa prodavcem koji valja na Gamivu?
 
Ti otvoris tiket Gamivu sa svojom zalbom i slikama, a Gamivo otvori na kontu tog tiketa, nov tiket prodavcu, koji bi "trebao" da odgovori sto pre. Ako je produkt delimicno tacan ali bez dlc-a ili "review" kopija sto se vidi pri aktiviranju, uglavnom se po nepisanom pravilu ponudi % od pune cene u vidu refunda, ako je kod "invalid", prodavac mora da dostavi dokaz o kupovini istog kljuca, ili neki dokaz da nije bio aktiviran pre prodaje (sto je nemoguce sa steam kodovima). Tako da na osnovu reputacije doticnog prodavca ukoliko je isti trvrdoglav, support je prinudjen da sam dodje do resenja (refund kupcu ili nista *mjau**mjau**mjau*).

Taj buyer protection je poceo da se koristi od G2A starta ja mislim, kada je bilo strasnih guzvi sa tiketima i u livechat-u, pa su sa tom zastitom davali prednost tim kupcima koji su ga platili, medjutim i to je sada krcato, tako da nekada ta prednost i ne znaci nista :(
 
Kapiram, hvala. Ovaj od kojeg sam uzeo 100%, valjda će sve biti u skladu sa reputacijom. :D Evo skida se PES upravo.
 
Mnogo je dobar ovaj PES, osete se novine male u gameplayu u odnosu na 19....
 
Odličan je. Prvi put nisu menjali gameplay iz demo verzije odkad znam za PES a to je dugo :)

Online za pohvalu takođe, sutra izbacuju transfere i to je to.
 
Odličan je. Prvi put nisu menjali gameplay iz demo verzije odkad znam za PES a to je dugo :)

Online za pohvalu takođe, sutra izbacuju transfere i to je to.

E to za transfere cekam. Neverovatno da nikad ne mogu da izbace igru da bar oni sa pocetka prelaznog roka budu u tom timu gde su presli.
 
Ja se bas nadao da ce da bude bezveze da nastavim sa 2019. A taman sam 2019 skarabudzio po svom ukusu.

Nikada mi nece biti jasna ta zelja za parama, sto ne izbacuju igru na par godina a u medjuvremenu updateovima da je peglaju. Ovo na svakih 1 god smara, dok ispatchujem da valja dodje februar mart...
 
@Snake1989 Ima neke veze sa MyClub-om nije to slučajno, izbaciće one paketiće za coinse sa igračima iz reprezentacija koje su igrale ovih dana.
 
Odličan je. Prvi put nisu menjali gameplay iz demo verzije odkad znam za PES a to je dugo :)

Online za pohvalu takođe, sutra izbacuju transfere i to je to.


Isti utisak, a baš sam brinuo zbog toga. Jedino mi se čini da lopta ne odskače kod vođenja i pasova kao u demu, ali to je sitnica, a možda i nisam dobro primetio.
 
Ljudi kako ste aktivirali igru? Instalirao 4-5 vpn-a i nece da prihvati promenu adrese na steam-u. Pes kupljen na Inst... Game...
Hvala.
 
zatvoriš Steam (proveri da nije samo minimiziran, ode u tray uvek)
pokreneš VPN, izabereš državu iz koje može da se aktivira PES
pokreneš Steam, prebaciš adresu na neku ulicu i broj u državi koju si odabrao
aktiviraš kod koji si dobio


Doduše, ja sam danas probao da vratim na Srbiju sa države koju sam stavio prilikom aktivacije i nisam mogao, ali mislim da je to neki privremeni problem.
 
Uspeosam tako sto sam preko vpn napravio novi nalog na steam-u i uradicu family sharing na moj nalog.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
zatvoriš Steam (proveri da nije samo minimiziran, ode u tray uvek)
pokreneš VPN, izabereš državu iz koje može da se aktivira PES
pokreneš Steam, prebaciš adresu na neku ulicu i broj u državi koju si odabrao
aktiviraš kod koji si dobio


Doduše, ja sam danas probao da vratim na Srbiju sa države koju sam stavio prilikom aktivacije i nisam mogao, ali mislim da je to neki privremeni problem.
Tako sam radio ali nijenprihvatao napise neku gresku crvenim slovima. Pronao Risiju,Bugarskum, UK i Holandiju i nike htelo. Sad se skida preko novog naloga.
Hvala.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ima li negdje da se kupi PES (naj)jeftinije, na nekom popustu i sl.?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa tek je izasao, kako vec da bude na popustu :D
 
Po oglasima preko 35-40e (fizičke kopije) pa ako imaš nekoga da ti donese...

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Imaš na plati.ru za 23 dolara, na CDKeys za 30 funti, na Gamivu za 42e (bio je 33e pre mesec dana, kad sam ja kupio), na još mesta.

Na plati.ru je uzelo najviše ljudi sa PES Serbia foruma, godinama uzimaju tu, tako da je pouzdan sajt.
 
Imaš na plati.ru za 23 dolara, na CDKeys za 30 funti, na Gamivu za 42e (bio je 33e pre mesec dana, kad sam ja kupio), na još mesta.

Na plati.ru je uzelo najviše ljudi sa PES Serbia foruma, godinama uzimaju tu, tako da je pouzdan sajt.

Ali mora VPN?
 
Nazad
Vrh Dno