Šta je novo?

msi p67a gd53 b3

Skamer

Poštovan
Učlanjen(a)
24.02.2019
Poruke
481
Poena
80
zdravo

uzeh ovu plocu za 5k dinara pre dva dana. posle sveg testiranja ispostavlja se da treci i cetvrti slot za ram ne rade nikako. prvi i drugi rade,znaci dva modula mogu u prvi i drugi slot. dakle,nema dual channel nikako,ne moze se namestiti. probao sam samo sa jednim modulom u treci slot i nista,takodje u cetvrti slot i opet nista. uzeo sam je zbog OC,podesio sam lagano 3570k na 4,3ghz,ali tek sam poceo i nisam dalje ni pokusavao. imam 4 modula ukupno,dva ista kingstona i dva ista patriota. na staroj intel brendiranoj ploci sva 4 modula rade,dual channel sam imao. pregledao sam pinove i nisam uocio da se neki zakrivio. vec sam resio da je vratim coveku i potrazim drugu,nasao sam neki asus z68,mozda cu nju uzeti. nego imam jos dva dana testiranja ove neispravne ploce,pa rekoh da vas pitam. jos jedan problem ima,mrezna kartica se nikako ne pojavljuje u device manageru,nikad. znaci nema lan interneta. kad probam drajver ubaciti,poruka kaze: no realtek network device detected,if sleep mode enabled please plug the cable? wtf? izgleda da sam kupio tesko djubre :)

https://www.kupujemprodajem.com/Kom...oce/Asus-P8Z68-V-GEN3-1155-80570898-oglas.htm
 
ne. nece se instalirati. :) kaze no intel devices detected hehe
 
Vracaj ti to dok jos mozes.
 
Nazad
Vrh Dno