Šta je novo?

GTA V Problem

limontus

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2018
Poruke
727
Poena
115
Dobio sam GTA V na poklon, instalirao sam sve i kada sam uneo kod pisalo je da ga neko vec koristi. Da li moze ovo da se resi nekako ili da se vidi ko je aktivirao?
 
Koja platforma? Kljuc se na PC-u ne moze pokloniti/dati/prodati. Jednom kada se veze za acc, to je to.
 
Necu da lazem kupio sam komplet za 600 din na limondu iz nemacke sto donose robu,diskovi rade ali kljuc ne moze da se upotrebi.
Kupicu kljuc preko kupujem prodajem ima za 1700 din tako cu aktivirati igru online da moze da se igra
jgb nisam znao ali ok nema veze
200992819v280h210.jpg
 
^ Ne znam što bi uzimao nalog, kad može da uzme čist ključ za te novce... Recimo trenutno je na HRKgame GRAND THEFT AUTO V: PREMIUM ONLINE EDITION 10.66 evra.
 
poenta cele price je da u sirokom luku zaobilazis limundo na kojem se prodaje uglavnom bezvredno smece i prepun je prevaranata. a druga stavr: kljuc=igra. cd je prakticno nista...
 
Moze neko da mi posalje link na PM gde ima jeftini kljucevi da su provereni prodavci i da je kljuc original
 
Bilo koji od standardnih tipa g2a, gmg, instant i sl...

TuturuTu on rmn7
 
Ja mislim da G2A više ne prima naše uplate.
 
Na g2play je nesto i jeftinije, oko 11€. Na gog je 60$ itd.
 
Jedno noob pitanje - počeo sam da igram online prvi put u životu i imam jako glup problem - ne znam kako da startujem misiju. :D Dakle, dobijem početni ekran, pridruže mi se još npr. trojica, a dole stoji inviting players i teče vreme. Koje je dugme za quick start kad već imam dovoljno igrača, tj. kako startujem misiju pre isteka vremena koje teče dole desno?
 
Da ne otvaram novu temu. Zna li neko fix za ovaj lag:

https://www.youtube.com/watch?v=Ope78CufNy8

Ne mogu da se sjetim sta tacno treba uraditi. Mislim da je vezan za win10. Bilo je nesto jako jednostavno davno kad sam igrao prvi put na desetci ali se ne mogu sjetiti sta je bio fix. Najviše zapinje u meniju. Ne mogu ga koristiti ali je lose i kada igram i ako imam oko 120 FPS.

Mozda je bio mod, mozda je trebalo nesto ukljuciti u opcijama, znam da sam bio nasao nesto jednostavno ali htio da ponovo malo odigram i ne mogu se sjetiti sta sam uradio prvi put.
 
Pre par meseci sam obrisao gta 5 koji je bio pun modova. Kada sam ga danas ponovo instalirao, preko steama, igra mi se vratila sa svim modovanim fajlovima, skriptama itd. I sada je mnogo tih modova zastarilo i ne mogu da pokrenem normalno igru. Kako da instaliram igru samo sa vanila fajlovima?
 
instaliraj revo uninstaller obriši sve što se tiče steama, advanced opcija.

(vodi računa da znaš lozinku za pristup) nakon toga reinstaliraj steam, i ponovo downloaduj igru.
 
Imam original i klinac igra ali hoce da koristi trainer za offline Story mod. Da li to sme da se radi, necemo da popijemo ban?

Lupi mu jednu cusku :)
Kakva crna varanja, cheat-ovi, od malena mu objasni da se to tako ne radi ;)
Znaci da grinduje dok ne dobije, old skul.
 
U story modu se jako brzo zarade velike pare, ne kapiram šta će mu to uopšte.
 
Klinac ima 6 godina, u novembru puni 7 ;) Znam, nije to za njega ali se navadio dok sam ja igrao i sad roaminguje po igri i zeza se ali mu je realno dosadilo. A online sam mu uzeo jer je video kod starijeg brata pa hoce i on.... deca.
 
Kao da vi niste kucali u gta 3, vice city i san andreas razne sifre i sad se pravite hardkor pred detetom od 6 dina :d
 
Nikad.
Doduse nisam ni igrao GTA 3 i ostale izvedbe duze od 5 minuta.
GTA V jesam malo duze probao.

Mafia je tada vladala tim zanrom, barem za mene :)
 
Na internetu su misljenja podeljena oko trainera i bana, tako da mu iskljucim net i ubacim Scripthook (3 fajla ukupno) i on igra offline. Neki kazu da su banovani na dve nedelje tako da nisam hteo da rizikujem.
 
Dobio sam GTA V na poklon, instalirao sam sve i kada sam uneo kod pisalo je da ga neko vec koristi. Da li moze ovo da se resi nekako ili da se vidi ko je aktivirao?
Ja imam jedan problem rockstar mi obrisao acc imam sve i kod i sve al acc je obrisan nisam dugi igrao na njemu i pbrisali su ga pa nzm sta da radim mislio sam da je samo sifra pogresna al sam onda ponovo na isti mail napravio nalog
 
Nazad
Vrh Dno