Šta je novo?

Koji plejer čita .VTT fajlove

HAL

Čuven
Učlanjen(a)
13.04.2002
Poruke
1,349
Poena
649
Imam gomilu video zapisa koje prate titlovi u .VTT formatu. Opcija da ih sve prebacim u .srt bi trajala dugo. Koji video plejer preporučujete da može da čita ovaj format. Navodno VLC plejer treba da čita ali se to ne dešava, probao sam i sa Windows Media Plejerom ali ista situacija.

Da li postoji neki plag in koji se može instalirati pa da ga VLC ili Windows Media mogu čitati.
 
To je običan tekstualni fajl i jednostavna promena ekstenzije u .srt će da radi posao. Sad, ja koristim MPC-HC, on žvaće sve i svašta.

WMP ti sigurno neće učitati titl-fajl, nikada nije imao podršku.
 
Znam da promena ekstenzije radi posao, ali imam preko 300 fajlova kojima treba promeniti ekstenziju, pa baš i ne bih da gubim vreme.

Elegantnije bi mi bilo da instaliram neki software koji čita VTT format. Imam instaliran MPC-HC ali kod mene neće da učita titl, jednostavno prepozna ga, dam mu putanju do titla i izaberem ali slova ne idu.
 
Ne postoji. Svaki .vtt koji sam ja susreo je ustvari .srt.

Iskoristi neki alat za grupno preimenovanje. Konkretan primer je Total Commander koji pretraži u zadatom folderu sve fajlove po .vtt ekstenziji, izlista ih i onda ih sve preko Multi-rename tool (Ctrl+ M) promeni ekstenziju svima. Ako si alergičan na plaćanje TCa, onda imaš besplatni Double Commander koji radi isto to na isti način sa istim prečicama tastature.
 
Važi, hvala na pomoći!
 
Ako si alergičan na plaćanje TCa
Колико знам, Ghisler је негде на форуму написао да нема проблема да се ТС користи као shareware и после оног периода тако што се кликне на тражени број. Ко је алергичан, не греши ако кликне 1,2,3 и настави да га користи.
 
Može renamovanje i iz command prompta:
ren *.vvt *.srt
Inače, Bulk Rename je odličan za složenije promene imena.
 
Nazad
Vrh Dno