Šta je novo?

Najbolja opcija za offline navigaciju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

r1stv

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2014
Poruke
58
Poena
60
Imam vrlo kratko i jasno pitanje, koja je najbolja offline opcija za navigaciju na putu Srbija - Grcka i kasnije u Grckoj?
Mozda navigacioni uredjaj ili aplikacija na telefonu? Sta je najdetaljnije
Hvala drustvo
 
Ja kako bi radio, Here We Go aplikacija za mob, također Google Mape za svaki slučaj, skineš offline kartu i miran.
 
Sygic premium europe za android je sada 10e. Dobiješ tri licence i doživotno ažuriranje. Ako nisi u fazonu jurenja mapa i update-a, to je odlično rešenje. Google maps takođe ima off-line mode. Skineš potrebne mape i teraš. Vrlo je precizan.
 
Poslednja izmena:
Ja HERE mape koristim godinama (Symbian, Windows phone, Android) i dobro me služe. Pored njih, imam i OsmAnd~, i često imaju zanimljiva mesta koje HERE i Google ne prikazuju. Jedno vreme sam korisito i Maps.me, dobre su i one (samo offline varijanta postoji)
 
Poslednja izmena:
HERE je odličan i za gradsku pešačku navigaciju, posebno, ako Google "zapne" da napravi rutu zbog nedostatka interneta u tom trenutku...

Sygic ima najbolji interfejs, a mape su uglavnom iste kao i HERE. Kada je već besplatan - svakako HERE i po potrebi još Sygic koji nije skup.
 
Vec postoji dovoljno tema koje se ovim bave.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno