Šta je novo?

Zidni nosac za TV?

Stiletto

Slavan
Učlanjen(a)
27.07.2008
Poruke
322
Poena
320
Pozdrav ljudi, treba da okacim TV star jedno 8god na zid, nemam nosac za isti i apsolutno se ne razumem koji nosac je dobar koji bi odgovarao, ako neko slucajno zna sta bi bilo odgovarajuce za PHILIPS 32PFL4606H/58, ja sam na BC group nasao neki nosac al nemam pojma da li ista valja i da li mozda ima nesto kvalitetnije il slicno.
Pitao bi jos kako ljudi resavaju taj problem da TV bude na zidu a box uredjaj da prima komande sa daljinskog (box od kablovske npr d3go, EON) gde ga postaviti a da ne ruzi celu ideju samo TV na zidu?
Hvala unapred ako iko ima predlog!
 
Da krenem sa odgovorom ali od drugog dela pitanja. Daljinski od kablovske je univerzalan i može da "klonira" signal od daljinca za tv.



Mada meni komšija radi u MTS u i on mi to završava uz piće. Jednom sam izgubio oko 4 sata ukucavajući razne kodove :D Ti probaj sam, a ako ne uspe odeš kod njih u tehnički i oni ti to završe. Nisu dužni, ali uvek prođe uz lepu reč i ponašanje.

Što se nosača tiče VELIKA je predost što si iz Beograda. Odeš u BS Grupu i uzmeš najmasivniji za najmanje para. Ja mislim da do 1.000,00 dinara može da se nađe baš dobar. Ovo nemoj bukvalo da shvatiš, verovatno košta i mnogo manje :)
 
Moze da se klinira daljinski tj mozes klonirati od tva daljinski na provajderov, nije to problem, problem je sto svakako mora preko onog uredjaja da ide a do stavis iza televizora takodje na nosac ili zalepi na sam televizor necim mozes i ono na cicak da uzmes. Nove baterije u daljincu i bice ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za nosače za te stare televizore treba obratiti pažnju na priključke sa zadnje strane. Ja sam kupio nosač koji je jako tanak, i jedva sam uklopio kablove pozadi, morao sam da tražim ugaoni adapter za HDMI, i dodajem podloške za srafove kao distancere.
 
Hvala svima na odgovorima, izgleda da se nisam lepo izrazio, mi godinama kuci koristimo 2 daljinska nije to problem, pitam se gde okaciti sam box prijem kutiju od d3go il kako bi primao signal a da TV bude na zidu. Ako ne gresim d3go uredjaj prima signal samo od napred? kako da ga okacim na zid tako da idalje prima signal komandi koje mu se izdaju.
 
staviš zidnu policu ispod TV-a. između gornje strane tog/tih uređaja (D3, android box, i sl.) i donje strane TV-a ostavi nsjmanje 15 cm prostora slobodno
 
Nazad
Vrh Dno