Šta je novo?

Sony NWD-B103 problem

ShadowOps

Cenjen
Učlanjen(a)
23.09.2018
Poruke
559
Poena
135
Pozdrav, nadjoh ovaj walkman posle duzeg vremena zaturenog u ladici..
Nece da se upali, mislio sam da je prazan, ok, stavim ga ja preko USB-a u adapter za punjenje i pise " Creating database " i kao vrti 5 min.
Isto se desava i kad ga ubacim u racunar. Kad ga iskljucim i drzim dugme za paljenje nece da se upali. Da li je neko imao slicno iskustvo? Da nije otisla baterija ili tako nesto?
 
Glupo pitanje ali da li si ostavio da ''odradi'' duze od 5 min?

Imam takav plejer, jos uvek radi ali mogu samo da nagadjam sta je problem, da li je klasican softverski bag, greska u citanju fajlova sa interne memorije, neispravna memorija, neki drugi kvar..
Probaj da proguglas nesto na tu temu, verovatno savetuju hard reset, fw update..
 
Glupo pitanje ali da li si ostavio da ''odradi'' duze od 5 min?

Imam takav plejer, jos uvek radi ali mogu samo da nagadjam sta je problem, da li je klasican softverski bag, greska u citanju fajlova sa interne memorije, neispravna memorija, neki drugi kvar..
Probaj da proguglas nesto na tu temu, verovatno savetuju hard reset, fw update..

Da, odradjivao je i duze od 5 min. Koliko ce da vrti" creating…" zavisi od kolicine podataka koju si popunio odnosno kolicine numera. Ostavicu ga da radi to pola sata pa cemo videti, ali ne moze nista sa njim da se radi dok to ne zavrsi.
 
Nazad
Vrh Dno