Šta je novo?

Pomoć - hakovan - ukraden nalog - kako da ga vratim

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,873
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Naslov sve kaže. Ukraden mi je nalog registrovan na Kanadski PSN. Kako da ga vratim. Neko je juče promenio prvo password a zatim i email. Kada kliknem na link za povraćaj naloga dokaz2.jpg izbacuje mi sledeći error error1.jpg

Svaka pomoć dobro došla.
 
Kontaktiraj korisničku podršku, jedino ti oni mogu pomoći
 
Pa i probam ali me svaki put preusmeri na Srbiju. Pozvacu ujutru support u Srbiji. Mozda nesto i uradim.
 
Koristi VPN zemlje na koju si napravio nalog. I onda kontaktiraj podršku. Trebalo bi da te tada prosledi na podršku u Kanadi.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Postoji li mail za kanadu psn podršku. Ko da zove tamo? Ili neki drugi način da stupim u kontakt.
 
Poslednja izmena:
Verovatno ima Live Chat. Ako ne, uplati Skype kredit i zovi ih.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Uradio. Javi se aparat, nešto kaže i otkači me. Mislim da im nije još radno vreme:) Zvaću kasnije. Live chat preko čega?
 
Poslednja izmena:
U browseru na support stranici ima Live Chat. Barem za US naloge. Ali radi samo kada se koristi VPN.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ok. Probacu. Hvala svima.
 
Srećno. Pripremi dokaze o uplati, kupovini, ..., to će ti svakako trebati.
 
Takodje ako ih dobijes i cujes se sa njima trazi kompezaciju obavezno zbog stresa.
 
Hvala svima na pomoći. Uspeo sam da vratim accaunt. Posle polučasovne komunikacije putem skypa sa podrškom, dobio sam nalog nazad. Možda bi i manje trajalo da ne pričam čiroki engleski i da nisam stavio *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ske nazive u id-u i mailu. Tipa rfjrw i sl. Pa sam morao da spelujem G - like George, S like Spiderman, F - like ... Live chat nisam nikako uspeo da dobijem ma koji VPN koristio, stalno me priosleđivalo na Srbiju i Roaming podršku (niko se ne javlja).

Još jednom hvala svima.
 
Nazad
Vrh Dno