Šta je novo?

Google disk

faca

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2004
Poruke
3,572
Poena
435
Moja oprema  
Laptop
Acer Aspire A5 515 Ryzen 5 5500
Mobilni telefon
Xiaomi Poco F4 8/256
Pametni uređaji
Xiaomi watch S1
Xiaomi Body Composition Scale 2
Pristup internetu
  1. Optički internet
Како да на Гоогле диску или Гоогле слике уплодујем фолдер? Могу да убацим фајл али не и фолдер. Имам фолдер и у њему још фолдера у којима има још фолдера. Како то да уплодујем одједном?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Misliš na android app ili pc aplikaciju?
Slabo koristim google drive ali ranije je pc aplikacija normalno baratala sa folderima. A sa telefona možeš da se uloguješ na sajt (desktop verziju) i odradiš upload u slučaju da ne dopušta android app. I takodje sa računara naravno.

074712b1bd563c16642e9c737227bbb1.jpg
 
Poslednja izmena:
Који сам ја мени краљ. Стварно сам балван, кад то нисам видео. Имам исто тако и не знам како нисам видео за додавање фолдера. Кликтао сам додај фајл сто пута а нисам приметио фолдер.
Теби хвала.
Да ли ли је могуће повазати тај фолдер са компа са фолдером на диску, да кад нешто убацим на комп да се уплодује и на диск, а да није дропбокс?

И још једно питање везано за Гоогле слике, исто не могу да нађем опцију за убацивање фолдера. Имам 50ГБ слика на компу на хард диску, хоћу да их имам и на Гоогле слике као неку сигурност (бекап).

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Skineš Google backup and sync za Windows i tamo odrediš foldere koje hoćeš da šalje na Google photos...
 
Da li neko zna, kako da skinem sve slike sa Google Photos na PC?

Pokušao sam preko Google backup and sync za Windows, ali ne radi. Odnosno, mogu da pošaljem slike sa PC-ja, ali ne mogu da skinem već postojeće slike sa servera na disk.
Kada odem iz browsera direktno na Google Photos, nema opcije za skidanje svih slika.
Nije valjda da moram da selektujem sliku po sliku, pa downolad? :wall:

Ako neko ima ideju...
 
Koliko znam, ovog meseca su ukinuli opciju da sve slike svuces na PC. Ne znam dal postoji neka opcija preko third party aplikacije...
 
Ovo je stvarno neozbiljno, mora da postoji neki način. Ili ne mora? :crash:
 
Nazad
Vrh Dno