Šta je novo?

Co-op igre (spisak)

wladymeer

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2009
Poruke
3,783
Poena
505
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5-4690 (3.5GHz)
Matična ploča
MSI H97M Eco
RAM
Patriot 16GB DDR3 800 MHz
GPU
NVidia GTX 1060 3GB
Storage
Samsung 840 Evo 250GB • Gigabyte GP 480GB • Hitachi HDD 2TB
Zvuk
SSL 2+ • JBL LSR305
Monitor
Hisense H39A5100
Ostale periferije
Audio Technica M50x
Laptop
Apple Macbook M1 (16/256)
Tablet
iPad 2 / iPad 3
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S20 FE
Pametni uređaji
Soundpeats Sonic
Steam
djedroid
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Da probamo da napravimo jednu temu gde navodimo zanimljive co-op igre za društvo, što offline, što online i sl.
Naravno da se FIFA/PES i slične igre podrazumevaju i da više ciljam na "hidden gem" naslove :)

Meni prva asocijacija za casual instant offline zabavu je recimo Micro Machines v4
[video=youtube;150EaqaJ2J0]Micro Machines v4[/video]

A eto taman i da pitam - jel vam pada na pamet neka koja ima brz learning curve, odnosno ne traži neke napredne gaming/motoričke sposobnosti?
 
Poslednja izmena:
Alien swarm. Vrhunski coop koji nudi dosta replay mogućnosti. Nije poenta u samom prelasku već u challenge nivoima i vremenskim izazovima.
Pikao sam je podosta po objavi.
Inače, je besplatna
 
Dying light vrhunsko klanje zombija uz parkour :d
 
Resident Evil 5
Resident Evil 6
Dead Space 3
Dead Island
Gears Of War
Diablo 2, 3
Path of Exile
Trine
Left4Dead 1,2
Portal 2

Ја лично преферирам игре које имају кампању која нуди играње са неким.
 
Poslednja izmena:
Da se nadovežem

Destiny 2 - vrhunska za društvo
COH 2 - e ovo je već baš ozbiljan priča. Igram je zadnje 5-6 godine, i imam gomilu ljudi sa kojima igram svaki dan po neku partiju.
PlanetSide 2 (free) - dobra ako se ima veliko društvo društvo.

Za sve ovo preporučujem i TeamSpeak kao obavezno
 
-dead by daylight. odlicna atmosfera u igri. moze se igrati kao killer ili kao survivor na random likovima ili survivor sa frendovima.
trenutno je na popustu od 50% na steam-u.
-7 days to die, survival. borba protiv zombija koji napadaju svakih 7 dana bazu koju treba napraviti.
-Human: Fall Flat smejurija od igre :)
 
Ja cu pomenuti zadnju igru koju sam igrao, Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, meni licno je uzasna u single-u i uopste nije namenjena tako da se igra, ali verujem da rastura u co-op-u.
 
Verovatno je hidden za današnje vreme a gem je sigurno. Atomic Bomberman

Podržava 10-ak igrača čini mi se, što preko tastarure što preko džojstika mada nisam igrao nikad sa preko dva/tri 'živa' igrača. Igrao sam čak i preko neta. Nema servere već hammachi + neki driver/wrapper oko tog starog protokola za povezivanje.
 
Jel neko isprobao ovaj AirConsole što se reklamira?

http://airconsole.io

Upališ kao browser i igraš preko mobilnog koji zamenjuje gamepad.
 
Imaju 4-5 besplatnih igara koliko se sjecam, ostalo se placa. Ne znam da li su nesto u medjuvremenu promjenili.
 
Probao i mislim da ne vredi zezanja, uglavnom neke amaterske igre, takodje postoji i neka pauza posle svake promene igre oko minut.
 
sve lego igre su odlicne za coop zabavu
ja ko klinac i cale prelazili Platypus :D uspomena iz detinjstva
 
Lara Croft and the temple of Osiris, Lara Croft and the Guardian of Light, Guacamelee 1 i 2, Raymen Legends, A way out.
Seticu se jos necega...
 
Nazad
Vrh Dno