Šta je novo?

Računar za gaming.

marinko98

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2005
Poruke
4,760
Poena
545
Verovatno sličnih tema ima dosta, ali komsija(momak od 18 godina me zamolio da postavim temu da vidi i vasa misljenja.

Da racunar nije skuplji od 500€( bez monitora-ima ga i periferija-ima ih).
Da bude na Intel platformi(zahtev kupca).
Igrice koje ce se igrati su: PUBG, Fortnite, Gta V, Pes 19, OVERVATCH
 
Jel vi sad trolujete ili ste ozbiljni?!
Vidite koliko kesa imate, gledajte da bude modularno brand napajanje, da ima 80+ bronze, gold sertifikat.. i kupite koje god. 520-550w minimum i cepajte. Ok neke smernice ali ovo postaje bzvz.
Svako od tih brand napjanja sa tim sertifikatima ce raditi posao za 90% ljudi i ima garanciju 2-3 god.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Za Hexa II sam čuo/pročitao da nija baš naj...ne znam za Gigabyte, par reviewa koje sam na brzaka iskopao po netu kažu da je ok a i ima ceo set zaštita, tako da mu dajem prednost. Po nekim tier listama na netu, Cooler Master MWE, Antec Neo Eco i Cougar VTX nisu loši, navodno u rangu sa Seasonicovim S12II napajanjima...u svakom slučaju, zaobišao bih Hexa II.
 
Poslednja izmena:
Na prvi pogled Focus i Focus Plus se razlikuju u modularnosti, ne znam za implementaciju. A vest je za ovu skuplju, full modularnu Focus Plus seriju. Vega gasi računare a Asus 970 Strix štuca.
Navodno svima šalju nove kablove koji reše problem ili zamaskiraju a pročitah negde nekima za Vege i PSU sa više W.

To je većini pa i meni bilo go-to napajanje za kupovinu. Sad sam prebacio fokus :) na Corsair RM550x/RM650x.
 
Verovatno je kupio LC power ultra mega giga od 450 W, spalio ceo komp koji je kupio za komsiju, onda je za svaki slucaj probao to napajanje na svom kompu, pa spalio i njega.
 
Ništa... potrošili više novaca nego što su planirali, pa je kupovina odložena do daljnjeg...

Послато са SM-G970F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno