Šta je novo?

Servisi za dostavu: Donesi, Wolt, Glovo

Хвала ти.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gde poručujete falafele? Do sad sam uzimao u Hummusu ali reko da vidim i negde drugde

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni su odlicni u Shawarma Hanan u Svetozara Markovica
 
Kozan deluje zanimljivo za falafel, gzda je sirijski sef kuhinje koliko vidim.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 
Да ли је неко поручивао из Солунац гирос? Видим имају добре оцене али не знам какав им је гирос свињски, односно месо.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam par puta jeo u soluncu, em nije ni senka onog solunca kad se otvorio, em giros mali i ne bas za preporuku...ne preporucujem

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Gde ima dobar giros? Ja obično kod bucka uzimam, nije loš.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ja sam par puta jeo u soluncu, em nije ni senka onog solunca kad se otvorio, em giros mali i ne bas za preporuku...ne preporucujem

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Хвала ти за инфо. Баш ми се јео вечерас[emoji53] а баш где има добар, да ли код тог Буцка или још негде?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj kod bucka u vrtlarskoj u Zemunu, pre je bio dobar,nisam dugo uzimao...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Richard Giros je dobar, ali i cena malo jača.
 
Richard je trenutno najbolji u gradu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Šta je sa Glovo app? Ne može da se instalira sa PS-a
Stoji da nije "available in your country"
 
Nešto do tebe, kod mene može da se instaliram..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ne znam šta bi moglo da bude.
Wolt normalno radi i CarGo Butler
Samo mi Glovo ne da instalciju a pratim link sa njihivog zvaničnog sajta
 
Ima li neko sa leve strane Beograda da je zadovoljan uslugom nekog od ovih servisa i da bi preporučio isti?
Donesi me iskulirao :(
 
Na koji način te iskulirao?

Ako ne računam cene dostave ja sam zadovoljan uslugom svih servisa :)
 
Rekli mi da ne mogu izvršiti porudžbinu na mojoj adresi. A posle Metroa sam na manje od 1km.
 
To zvuči kao da te taj jedan restoran iskulirao, ne donesi.
 
Ima li neko sa leve strane Beograda da je zadovoljan uslugom nekog od ovih servisa i da bi preporučio isti?
Donesi me iskulirao :(
Зар не би требало да пише да не достављају на твоју адресу? Лично користим Wolt I Glovo (са којима са задовољан) и када претражујем ресторане код сваког је наглашено уколико не достављају на моју адресу.
 
 
Ако може помоћ са Глово апликацијом... Пре 2 дана сам поручивао храну и све је било ок. Да бих данас када бих покушао добио информацију да треба да верификујем свој идентитет јер у супротном не могу да наставим даље, а у профилу видим да је уклоњена и платна картица. Пошто ми је Глово апликација сама по себи мало конфузна, да ли знате где и како да урадим о ово што сам описао?
 
Nema više donesi, kupio ih Glovo.
Znači sad imamo Glovo i Wolt.
Ja sam primarno koristio donesi, sad ću vrv Glovo jer će valjda prebaciti ponudu kod njih..
 
Imaš i Alidedu
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Ne vidim svrhu postojanja ovakvih servisa, ali ajde, možda neko vidi. Ali, pored loših uslova rada, zapošljavanja ilegalnih migranata, toliko smaranje reklamama, koje me jedine i tangiraju, da ih samo zbog toga treba bojkotovati.
 
Ne vidim svrhu postojanja ovakvih servisa, ali ajde, možda neko vidi. Ali, pored loših uslova rada, zapošljavanja ilegalnih migranata, toliko smaranje reklamama, koje me jedine i tangiraju, da ih samo zbog toga treba bojkotovati.
kakve migranti jel tebi ceo izvor informacije ljigavi kurir i informer ??

inace glovo kupio donezi, nazalost 70% objekta jos ne postoje na glovo a donesi je vec zatvoren

takodje glovo ima prime ponudu da platis pretplatu od 299din mesecno i da imas odredjene destinacije besplatnu isporuku za ceo mesec, super za ko narucuje vise samo pitanje za koje restorane ce biti dostupno i kako tacno, daju i opciju prvih 30dana free da isprobate glovo prime
 
Ne, informacije su mi od samih kurira koji se žale, preko Twittera doduše, možda su provokatori.
 
Da im ne valja ne bi ih bio pun Beograd. Vrte se po ceo dan po celom gradu, a to znači da imaju i dovoljno posla, a i da ima potrebe za ovakvom uslugom (na temu svrhe postojanja)...
 
Nazad
Vrh Dno