Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Ako stvarno izađe mislim da će mu cena biti oko 330e u startu kod nas.

Inače skoro u isto vreme po najavama izlaze i a3 pro i mi9t pro

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako stvarno izađe mislim da će mu cena biti oko 330e u startu kod nas.

Inače skoro u isto vreme po najavama izlaze i a3 pro i mi9t pro

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ja sam i pisao za A3 pro, koji se u Rusiji očekuje do kraja ovog meseca.
 
Mi 9T Pro najavljen za 430 evra, biće zanimljivo vidjeti gdje će da pozicioniraju A3 Pro. CC9 košta u Kini slično kao Mi 9 SE kod nas po oglasima, a sličan je hardver.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Oni u svakon cenovnom rangu od 80 do 800e imaju po 2 i više modela. Ne znam šta im je cilj.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Mi CC9 košta oko 250€ a A3 oko 190€. Pošto je cc9 taj A3 pro onda je to i ta cena?
 
Teško. Možda posle 2,3 meseca

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Teško. Možda posle 2,3 meseca

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Gledajući specifikaciju na ruskom linku, A3Pro je u stavri cc9 po hardveru. Jedina razlika će biti u softveru, A3 će biti čist android, bez miui-ja.
Zato i računam da će i cene biti kao i za cc9?
 
Pa može da ima isti hw ali su u Kini telefoni mnogo jeftiniji nego u EU. Sve zavisi od početne cene u mađarskoj.
Ako a3 obični sada košta 240e onda će pro sigurno u startu na oko 330

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja i pišem o ceni na izvoru na koje treba dodati dažbine u Srbiji. Neko će platiti manje dažbine neko veće, neko ništa pa se zato rukovodim izvornom cenom.
 
^^ To i ja mislim. Ispod 300€ nece biti sigurno, a vec po toj ceni tu je 9T koji je ipak, cini mi se, bolja kupovina. [emoji4]
 
jel ima a3 always on display posto je amoled kao s9 ili pixel ?
de mogu da vidim kako izgleda pristigla notifukacija?
 
Poslednja izmena:
Da li je neko kupio ovaj mob ? Za oko 200e deluje da nije loša kupovina i pored bedne rezolucije.. makar će lepše raditi sa 720p jer mu soc nije nešto :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li je neko kupio ovaj mob ? Za oko 200e deluje da nije loša kupovina i pored bedne rezolucije.. makar će lepše raditi sa 720p jer mu soc nije nešto :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Moj drugar, idem posle posla s njim da ga pokupimo. :)
 
Super :)
Pisi onda kasnije prve utiske :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Au koja ce to telefončina da bude ako ga budu izbacili. Samo ne bi valjalo da kosta vise od 270 evra. Koliko vidim imace i 960 fps slow motion.

I verovatno bi bio bolja kupovina nego pixel.
 
Pro model je izgleda realnost, odnosno izlazak istog. Mogao bi on kod nas jako brzo po lauchu biti oko 250e kad je vec ovaj "obican" tu na 200-210e. Sto rece Chris sa Tech Tablets kanala za Mi 9 CCE, What A3 should have been....Ako nista dobicemo izgleda to samo sa Pro sufiksom.
 
Taman sam sledece nedelje hteo da kupim A3 kad ono najavise do kraja meseca pro verziju koja je duplo bolja. I sad moram da cekam. Dobio je sve ono sto fali trojci
 
Baš bi bio fazon da bude samo za Indiju :D Pošto "Ćomija" baš briga šta će prodavati po Evropi...
 
Au koja ce to telefončina da bude ako ga budu izbacili. Samo ne bi valjalo da kosta vise od 270 evra. Koliko vidim imace i 960 fps slow motion.
I verovatno bi bio bolja kupovina nego pixel.

Mozda ce imati ali lazno 960fps snimanje, kao i svi Kineski telefoni (120/240/480fps to 960fps, frame interpolation), u sustini za sada samo Sony i Samsung vodeci modeli koriste DRAM senzore i snimaju 960fps.
 
Poslednja izmena:
Nije valjda da se i oni bave takvim stvarima :eek: A taman sam mislio da su stvarno vrhunski.

Mora kinez da se prepozna. To još rade od Anycool telefona gde su vga kamere razvlačili na 5 megapiksela.. Bruka
 
U softveru je stvar. Bitno da je hardver solidan, softver se mijenja.


Sent from my iPad Pro using Tapatalk
 
@ HAD

Pa da, cak je i Huawei slagao za flagship uredjaje i 960fps. mane su se ubrzo videle pored sony-a i samsunga: https://www.youtube.com/watch?v=Ds4dryh4Uwo

Mada ovo i nije toliko bitno u ovoj niskobudzetnoj klasi, mnogo je bitnije da uredjaj u startu ima dobar senzor glavne kamere i da na xda naprave dobar gcam/hdr+ port.
 
Poslednja izmena:
Nije valjda da se i oni bave takvim stvarima :eek: A taman sam mislio da su stvarno vrhunski.

Mora kinez da se prepozna. To još rade od Anycool telefona gde su vga kamere razvlačili na 5 megapiksela.. Bruka
Pa najbolje sve to da strpaju u mob od 200€. Ne razumem zaista ta suluda ocekivanja. Koliko para toliko muzike, oduvek bilo. Izuzeci postoje ali malobrojni. [emoji4]
 
Pa najbolje sve to da strpaju u mob od 200€. Ne razumem zaista ta suluda ocekivanja. Koliko para toliko muzike, oduvek bilo. Izuzeci postoje ali malobrojni. [emoji4]

U redu je to da se za malo para dobije malo. Ali nije fer da lazu i da prodaju nesto sto ne postoji.
 
Nije valjda da se i oni bave takvim stvarima :eek: A taman sam mislio da su stvarno vrhunski.

Mora kinez da se prepozna. To još rade od Anycool telefona gde su vga kamere razvlačili na 5 megapiksela.. Bruka
Tako je. U inat sad kupi Note 10 plus.
 
[emoji1][emoji1]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Tako je. U inat sad kupi Note 10 plus.

Pa ne mora tako ''skupo'' da tera inat ako hoce sto bolji telefon za sicu a da snima pravih 960fps, XZ1 235e nov kod Ugara, XZ1/XZP polovni 180/200e, SD835/4GB/64GB, odlicna izrada, drasticno ostriji ekrani, odlicne IMX400 motion eye kamere (doduse bez gcam porta) i na kraju skoro pa Pixel 2 XL android iskustvo, u smislu rada, u smislu funkcionalnosti i malo bolje od cistog 'droida. Jedino sto im fali u odnosu na A3 je 4k mAh u kombinaciji sa vecim ekranom ali zato nece imati osecaj da gleda u uvecani pentile tetris iz 2010. pomiri se sa bezelima i to je to :D
 
Poslednja izmena:
Pro model je izgleda realnost, odnosno izlazak istog. Mogao bi on kod nas jako brzo po lauchu biti oko 250e kad je vec ovaj "obican" tu na 200-210e. Sto rece Chris sa Tech Tablets kanala za Mi 9 CCE, What A3 should have been....Ako nista dobicemo izgleda to samo sa Pro sufiksom.

moze izvor ?
nigde nmg da nadjem da izlazi cc9 aka a3 pro
 
Nazad
Vrh Dno