Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Pa s obzirom koliko je viber ovde rasprostranjen kontam da bi se javilo bar 20 njih da imaju taj problem.
Probaj deinstall vibera ili rest telefona ako nista ne pomogne.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Pokusao i jedno i drugo - nista.
Cekacu neki update vibera, mozda pomogne....
 
Ova mi je "gutala" fotke.
Prebacim fotke sa stare memorijske a one nestanu a kad zakačim na komp mobilni - vide se te iste fotke.
 
meni senzor blizine predstavlja veliki problem, u toku razgovra, cesto stisnem poziv na pauzi, stisam ton, otkucam brojeve, dovodi me do ludila
 
Prodas i uzmes nesto drugo, sto bi koristio nesto sto te nervira...
I meni se par puta desilo uglavnom kada pomeram fon u toku razgovora.

...riding on 720p...
 
Je l probao neko da popravi osvetljenje po yt videu postavljenom ovde?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Druagari, ćerkicin A3 je povezan sa mojim Gmail om. Sada mi je napunila 15 GB i Goole mi traži da doplatim. 100GB za 2100 dinara. Ovo je pretplata samo na godinu dana. Posle toga verovatno moram opet. Nije ono, jednom kupiš i to je to. Šta da radim:

- da detetu napravim novi nalog,
- predlog za neko treće rešenje
- da podesim mobilni da se ne sihronizuje (nemam pojma kako)

Svaka pomoć bi mi dobro došla.
 
Provjeri Google Photos - ako sinkuje full resolution, ide u tih 15gb. Ako podesiš na "high quality", imaš neograničeno za to, ne ide u limit od 15gb a i dalje je okej kvalitet, plus i dalje imaš originale na telefonu.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
O.K. hvala probaću kada dođem kući
 
Može li da se podesi tamna tema da bude kad otvoriš setings?
 
Battery> Darken interface colors

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Druagari, ćerkicin A3 je povezan sa mojim Gmail om. Sada mi je napunila 15 GB i Goole mi traži da doplatim. 100GB za 2100 dinara. Ovo je pretplata samo na godinu dana. Posle toga verovatno moram opet. Nije ono, jednom kupiš i to je to. Šta da radim:

- da detetu napravim novi nalog,
- predlog za neko treće rešenje
- da podesim mobilni da se ne sihronizuje (nemam pojma kako)

Svaka pomoć bi mi dobro došla.
Napravi joj svakako novi nalog. Desiće se između ostalog da obriše kontakte, namerno ili slučajno svejedno, nestaće i sa tvog telefona.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Pozdrav narode!
Testirao sam telefon u prodavnici i nemam neke velike zamjerke što se ekrana tiče, ja sam jedan od onih koji ne uočava tako lako sve te piksele. E sada ono što me interesuje, u zatvorenom prostoru ekran je sasvim dovoljno osvjetljen, kako se ponaša na jakoj dnevnoj svjetlosti, ima li problema sa vidljivošću?
 
Jedina veca glupost sto One nema precicu za vibraciju, nego moras da kliknes na dugme za zvuk pa onda da ukljucis/iskljucis vibraciju.
ima precica bar kod mog motorola one.Stisnem u isto vreme power tipku i tipku za smanjenje zvuka.taman su mi namestene jedna ispod druge nalaze se na istoj strani fona to jest desnoj.

Sent from my motorola one using Tapatalk
 
Dajte neki predlog za neku dobru galeriju sa google play-a?
jednostavna pro galerija tako se zove bas nema reklama i super je.mada i google galery go moze da posluzi fino.sto se tice ove jednostavne pro galerije imas dve verzije i obe su ok samo sto se ova druga i bolja placa sad nesto sitno ali ja sam je kupio dok je bio promo period i davali je za dzabe ali i nema neke razlike naspram ove sto se neplaca.Koristim motorolu one i imam instalirano i galery go i jednostavno pro galeriju koja mi je bas ekstra ima dosta opcija i brza je bruka.

Sent from my motorola one using Tapatalk
 
Provjeri Google Photos - ako sinkuje full resolution, ide u tih 15gb. Ako podesiš na "high quality", imaš neograničeno za to, ne ide u limit od 15gb a i dalje je okej kvalitet, plus i dalje imaš originale na telefonu.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Radi, hvala puno
Naravio sam i novi nalog. Nisam samo uspeo da ga postavim na defolt - kao glavni. Neki predlog?
 
Poslednja izmena:
Samo jedan kratak komentar u vezi ekrana... gledao sam A3 u ušću, i mislim da je ekran jako lep i sasvim u redu, ne smeta niža rezolucija, a boje su divne. Toliko ...
 
Za većinu korisnika nema neke razlike.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Kada je displej direkno izložen sunčevoj svetlosti, gledanje slika i jutubea je veoma veoma otežano. Mož samo da telefoniraš.
 
Google je kriv, Android One (kao i Android na Pixel uredjajima) sakati osvetljenje.
 
Ja ne mogu da verujem da oni koliki su to ne mogu da reše. Verovatno ne žele iz nekog razloga. Da li je to zbog AMOLED displeja, pa da bi se manje pojavljivali problemi sa istim ili šta je, ali definitivno postoji razlog zašto ne sređuju to osvetljenje.

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
 
Njima Pixeli i Android One kao da služe za nekakva ispitivanja/istraživanja, software, hardware ili tržišta...ko će ih znati?

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Ma zvekneš osvetljenje do kraja i tako ima veliku bateriju pa za toliko neće se isprazniti.
 
Jeste da moze biti bolje osvetljenje, ali ja nisam imao problem pod bljestavim suncem u avgustu da vidim sadrzaj ekrana. E sad ko ce bas da gleda u takvim uslovima YT ne znam.
Na A40 sam kada bih povukao slajder do kraja imao upozorenje da preduga maksimalna osvetljenost moze da osteti ekran, pa pretpostavljam da One iz tih nekih razloga sam lupa embargo na makismalnu fabricku osvetljenost.
Drugog logicnog objasnjenja nema.

Mirke, imas u WinWinu Kingston Canvas Select Plus, prilicno jeftine, samo Web ponuda.
 
Poslednja izmena:
Ja sam u Emmi uzeo Kingston 128gb za 2000 dinara.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja sam skoro uzimao majci i prosto se iznenadio koliko cene variraju od mesta do mesta za jednu istu karticu, i do hiljadu dinara, lol.
 
Nazad
Vrh Dno