Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Probajte da nadjete hidrogel ako ima, ja sam uzeo za svoj RN4 i brat za RN5. Bruka lezi, dosta bolje, tanje i neprimetnije (da se tako izrazim od stakla) a po onome sto sam video lepo cuva, kao staklo. Pazite samo kako postavljate, lako se guzva, lakse od folije :)
 
ne štiti ni blizu kao kvalitetnije staklo.ko je pažljiv i ne pada mu fon svako malo (kao meni) odlično je rešenje.za nas ostale samo najskuplja nillkin stakla. :)
 
Moje iskustvo je da osim direktnih udaraca u ostre ivice, hidrogel mi stiti identicni kao staklo.
Opet ja da kazemo i cuvam koliko-toliko fon. Tu se slazem, da nije za svakoga. Iskreno ja ga ne bih stavio da imam neki skuplji fon verovatno, ali posto za fonove dajem ~200e onda vozi :d
 
Pa ako ne pomaže kod direktnog udara po čemu je bolje od obične folije?

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ako nista tanji je i teze se primeti ako je lepo zalepljen.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
od obične folije po svemu,gadi mi se fabričku da skinem,kamoli ovo đubre sa oglasa...takođe jedino hidrogel ide baš od lajsne do lajsne i na zakrivljenje,staklo samo na ravan deo ekrana.ogrebotine,ključevi upaljači sitnina,češanje o ivicu stola itd će da odradi hidrogel,tako da zaista za možda čak i većinu idealno rešenje.

za nas kojima se uvek dešavaju ovakve stvari i koji ne pazimo,staklo i to baš dobro nema alternativu.nemoguće da bi ona jeftinija spasila poslednji pad kod mene,ali nema šanse,ja još ne mogu da verujem da je nillkin baš sve na sebe primio...
 
jel probao neko i da li funkcioniše neka softverska zamena za fabrički aod? bukvalno me samo to odvraća od kupovine
 
jel probao neko i da li funkcioniše neka softverska zamena za fabrički aod? bukvalno me samo to odvraća od kupovine

Navikneš se brzo. Moja ćerkica kaže da je i bolji od MUI ja.
 
pitao sam za always on display, da li postoji neko softversko resenje da to ipak radi :) ne zelim stalno da palim telefon da bih video imam li notifikaciju
 
Zapai ti krš primerak od telefona, zato ti ne radi notifikacija, kao i kod mene, to je verovatno onaj od 166€! :-D , mada neki kažu da im uredno radi
 
Notifikacija nije radila kod devojke na telefona i nakom ukljicenja iste radi najnormalnije.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Meni je notifikacija ukljucena u podesavanjima. Za sms i viber radi ali za propusteni poziv ne.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ne znam sta je komplikovano, jedino sto nije po defaultu ukljucena. To sto verovatno nece preko Nova Launchera da radi je do aplkacije, bezvezno je kriviti telefon za to.

Vrati na stock launcher pa probaj da se uveris, a ako ispadne da je tako salji feedback Nova developerima.

Btw, pokusajte kome ne radi na svim mestima da iskljucite adaptivnu bateriju.
 
Poslednja izmena:
Teo da editujem, i obrisa mi se poruka, od notifikacije, me više boli što mi ne radi wifi direkt, pa ne mogu da razmenjujem fajlove sa samsung tsb a6, i tu nešto zeza. Probo sam sa štok launčer, tako što sam disejblovo novu, možda treba skroz da se deinstalira, to nisam probo. Jel svi koristite štok launčer, meni se ne sviđa, kod nove mogu da podesim tako, da ne mogu slučajno da s*mjau**mjau**mjau**mjau*m ikonice kako su nameštene
 
Malopre provalio da ne radi missed call Led notifikacija. Za SMS radi ali poruke primam preko Signal aplikacije.
 
Za propuštrne pozive mi se pojavi tačka na ikonici telefona, za sms nisam primetio ništa, sem pisamce u gornjem levom uglu. Kapiram da bi za notifikaciju trebalo da svetli ona lampica što svetli kad se aparat puni
 
Android 10 kreće krajem meseca, potvrdio Xiaomi.

Jedva čekam da ne vidim ovu pilulu više nikad.
 
Ocigledno da im se fucka za Pie i ovakav retardirani bug za propustene pozive.

Nadajmo se da im je (bezobrazna) logika da ne zele da ispravljaju bugove za Pie jer uskoro pustaju 10-ku.
 
Da, stvarno nece da signalizira propusten poziv... Nisam ni provalio. Ako su svesni toga, onda jedino je za ocekivati da ce biti regulisano 10-kom, nadam se.
 
Da li ste zadovoljni zvukom u slusalici prilikom razgovora? Ja sagovornika cujem nekako mutno. Pre ovog telefona sam imao honor 7 lite pa poredim sa njim. Niko od poznanika nema mi a3 da bih mogao da vidim da li je do mog primerka ili i drugi imaju taj problem. Osim zvuka, led notifikacije i slabijeg osvetljenja ekrana, sam zadovoljan telefom. Kamera je odlicna, baterija takodje. Rezolucija mi ne smeta jer nosim naocare za citanje tako da ja ne primecujem razliku [emoji3]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Danas zanimljiva situacija, srušim punu čašu koka-kole i pravo na telefon, i bukvalno sve samo sklizne sa njega, ja gledam i nije mi jasno...
Onda vidim da ima neki P2i nano premaz što ga čini "splash-proof".
Eto, ako neko nije znao, mada ne prosipajte ništa po njemu.
Jedino ako hoćete da vidite koliko je kul kada kapljice ostaju kao loptice na njemu, haha.
 
Kako vam radi Oktobarski performance update?

Licno nisam jos probao, ali na netu prijavljuju da je Face unlock mnogo brzi, da baterija duze traje, da je 3.5mm output glasniji itd..
 
Poslednja izmena:
meni je trebalo cca 4-5 sati da se naviknem na gesture,sad više ne umem batone da koristim...ni u ludilu se ne bi vratio na staro.
 
Pojavil se neki apdejt od 273 mb, jel primenio neko, šta se popravlja?
 
Nazad
Vrh Dno