Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Još samo ovo. Na Mi Account u je bila zgodna opcija "find my phone" preko računara. Da li ima sada ovde neki softver koji se instalira na PS za ove namene ?
 
Google ima tu istu opciju?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Naravno da ima, Google je to i implementirao i aktivirana je automatski nakon upisivanja naloga.
 
Da li dolazi screen protector (folija) uz telefon, kao sto je bilo uz A1?
 
Led mi je proradio za viber i textra kada sam isključio buđenje ekrana kada stigne poruka ,led radi a poruke stižu na ambient displej
 
Još mi nije proradila notifikacija, možda je kriv Nova laucher
 
Prosto sam odusevljen kako radi Face Unlock na ovom telefonu. Bas je brzo, brze nego FP.
 
Jel ovde displej fabricki tamniji ili je do verzije softvera?
 
Mislis na makismalnu osvetljenost? Ako je do toga, Android One ima neko softversko ogranicenje, procitao sam negde...
 
Pa da, na maksimumu kao A40/A50 na 50-60%, bezveze. Bar ovaj u Vipu.
 
Ima li ga negde kod operatera izlozenog da se pogleda, da se ne ide u mi store?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imaš u Logic shop-u ako te ne mrzi da ideš do Zelenjaka, i to u sve 3 boje izložen.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Zaštitno staklo. Kada dođem kući mogu da ti slikam pakovanje. Imam još jedno za rezervu.
 
@antena Prevideo sam. Mislio sam da si napisao ovaj u mi store.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Bolje staklo,to bre tanko, da misliš da je folija., ja teo isto foliju, al ne imadoše, i ispade odlično
 
Bolje staklo nego folija. Ovo je baš lepo leglo

IMG_20191015_070956.jpg

IMG_20191015_071005.jpg

Da li ima neko neku preporuku za neku proverenu masku. Silikonsku , a može i kožna.
 
+1 za Nillkin [emoji2]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ovo je bila samo prva pomoć :)
 
Sto se tice stakla, kada sam poslednji put gledao (par godina) to je bilo nesto sto je osetno dodavalo na dimenziji telefona. Nesto se promenilo pa je sada tanko kao folija? :)
 
Nije baš ko folija, deblje je, al dobro čuči.konkretno, potpuno je ravno sa ivicama fabričkog silikona, ne štrči preko.
 
Koja je fora ovo da su cene sa mobilnisvet(prodavice po bg-u) manje u odnosu na kp? hmm
 
Poslednja izmena:
Koja je fora ovo da su cene sa mobilnisvet(prodavice po bg-u) manje u odnosu na kp? hmm

Ja se plašim da to nije neka fora sa "Azijskim modelima". Zato sam i uzeo preko Fante. Garantovao mi je da je za evropsko tržište.
 
Pa koliko znam ne postoji a3 za azijsko trziste. Svi su global. Ili mozda gresim?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ovo je android one telefon, jedan jedini model. Jedino moze biti za "azijsko trziste" ako na ledjima nema ispisanu CE sertifikaciju, i to je jedina razlika.
 
Nazad
Vrh Dno