Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

pa naruci ako je to.

Ja sam slican problem imao na redmi note 8 koji je nestao cim sam mu skinuo foliju.
kako je to folija izazivala nikako mi nije jasno, mislim da imam negde i snimak, tako da ako imas nesto na ekranu vredi probati.
Хвала на одговору. На крају сам нашао где да ми поправе тај микропрекидач, дао 800 динара и решио проблем.
 
Koji custom Rom koristite i kako vas služi? Ja sam pre koristio evolutionX 5.6, u početku dobro radi posle 2-3 nedelje krene da brljavi. Trenutno sam na stock Romu, ali je baterija očajna, gubi nekoliko procenata u toku noći i ima neke sitne bagove i ne može Nova launcher da se koristi.
Screenshot_20220902-080635.png
 
Dok sam imao do januara MI A3 koristio sam nova launcher, šta se to sad promenilo pa ne može.
 
Na androidu 11 baguju sve 3 verzije nav bar-a, a najvise baguje gesture navigation.
 
Pa A3 ima android gesture šta je problem?

Kakve to geste ima nova launcher?
 
Ima navbar gestures ali ne radi kako treba, animacija zabada. Google kad je objavio A11, hteo je da onemogući third-party launchere i zato ne radi kako treba. Posle su rekli da će to da isprave i evo sad oni koji koriste A13 beta verziju kažu da Nova radi bez problema.
Pogledajte prilog screen-20220905-102521.mp4
 
Да ли је MI A3 и даље најбоље што паре могу да купе, за 8-10 хиљада, колико данас кошта коришћен у ОК стању на КП?
Када пишем најбоље, мислим на телефон са толиким габаритима и што бољим укупним спецификацијама и трајањем батерије (без потреба за играма на телефону).
 
Izgubila mi se totalno mreza na telefonu, nemam signal. Resetovao sam mrezu, ali sve isto. Sta da radim, kako da resim problem, a da ne radim hard reset?
 
A 2g jel radi? Dok sam imao taj telefon, desilo mi se jednom, vadio i brisao karticu, menjao slot, radio samo 2g i u tom drndanju je naprasno proradio.
 
Onda je verovatno hardverski kvar, što ne probaš u servisu uz napomenu da ne resetuju na fabričko.
 
Takav kvar sam ja nekad imao na Lumiji 500, bio je hardverski kvar i pomoći nije bilo. Probaj reset, ako ne proradi pomoći nema.
 
Nazad
Vrh Dno