Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Zaboravih da napomenem tu "sitnicu" - ne radi izgleda nikome, tj ne radi za notifikacije, vec samo za punjenje. Kontam da ce neka softverska ispravka resiti to.
 
Meni radi savrseno sa svime. Mora se podesiti u podesavanjima za notifikacije za svaku aplikaciju
651cb7551f92309405e381f5513bf248.jpg
 
Poslednja izmena:
Jao, bravooo! Ahahah, vidi stvarno. Eto sta ti je prelaz sa jednog na drugi sitem. Na MIUI je bilo ukluceno po defaultu, jos gledam njihove forume i svi zatrpali kako LED ne radi.
 
Cuti, ja mislio prvo ni da nema led i onda videh opcije u podesavanjima :D

...riding on 720p...
 
zašto na Google chrome nema dark mode a ista verzija na s10 kod ortaka ima?
 
Ako nema u postavkama dark mod,aktiviraj ga preko linka:

chrome://flags/#enable-android-night-mode
 
nece
 

Prilozi

  • Screenshot_20190907-202654.png
    Screenshot_20190907-202654.png
    71.3 KB · Pregleda: 161
Hoce,tu aktiviras dark mode,zatim se vratis u setings u chrom i pojavice se dark mode da ga aktiviras.
 
radi,a de menjam brzinu weather updatea?
 
Poslednja izmena:
Uzivaj..Meni licno se ne svidja dark mode na chromu,mozda sto sam navikao na belu varijantu.
 
Cim se javi promena, on ce te obavestiti o njoj.

...riding on 720p...
 
Znaci cekanje, bitno da ce biti.
Bas mi se dopao kako sedi u saci, vec sam resio da menjam drugi fon za ovaj. Slazem se da je to klot sistem, ali mi nece smetati ako dobijem lepsi i svetliji ekran, bolju bateriju i ergonomiju.
Kakav je zvuk? Kako se cuje slusalica tokom razgovra?
 
Odlično se čuje. Kad ti to kažem ja koji ima oštećenje sluha 30%, onda nemaš razloga za brigu.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Dobar je, pogotovo zvono i notifikacije.
Ako nekog zanima, mada ne pokazuje ali su bt i wifi uvek on i vrlo cesto korisceni:

a383e7b459195493de5afd05cb5be19a.jpg


...riding on 720p...
 
Poslednja izmena:
Jel ovaj rezultat samo wifi? Mada je ovo sve jedno odlično.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Izgleda definitivno ništa od Pro verzije, CC9 izgleda postaje Mi9 Lite za međunarodno tržište.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel ovaj rezultat samo wifi? Mada je ovo sve jedno odlično.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Ne, tu je oko 8 sati aktivnog bt ( na poslu imam bt speakers pa slusam mjuzu preko spotify) + wifi sa posla.

Kako zakljucati - ugasiti ekran bez tastera? Probao par app ali sve traze posle fingerprinta i pin kod, sto nije prakticno.

...riding on 720p...
 
Mislio je da pita da li si koristio i 4G ili samo WiFi pretpostavljam.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Sa 4g, mnogo vise koristim 4g od wifi

...riding on 720p...
 
Samo taj nisam i radi.
Zahvaljujem!

...riding on 720p...
 
Instaliraj Poco Launcher, on ima dupli tap za lock opciju, trebalo bi da radi, a ionako je launcher prakticno isti kao i stock, samo minus search bar. Ja cu veceras da ga instaliram.
 
A3 nema miui pa da bude poko isti.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nova Launcher ima istu opciju. Ja ga svakako koristim sa potpuno prekopiranim stock izgledom i razlike nema uopšte. [emoji16]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Nema to veze, POCO launcher i jeste baziran na vanila Android launcheru. Launcher je nezavistan od toga da li je MIUI, EMUI, OneUI, etc...

I bukvalno je jedina razlika u ondnosu na trenutni sto mozes da sklonis search bar, at a glance widget, i dupli tap, koji bi trebalo da radi.
 
Nece covek miui izgled mozda...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno