Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Sad videh da je i A3 android one, tako da ne dolazi u obzir, jer mi je dovoljno muke na, A2, a cuo sam da im xiaomi vise nece davati podrsku. Meni azuriranja sve slabije stizu...
 
Msm da ce dobijati podrsku ali nece izbacivati a4 sa čistim androidom
 
Neka samo ovako dobro sljaka i dalje, ne smeta mi sto sam na A9. Ispunjava sva moja ocekivanja. Pretplacivao sam i sljamsung pa sam uvek imao bagova i nenormalno osakacenu bateriju, tako da za ovaj novac mogu da se progutaju neke stvari na mi A3.
Preporuka !
P.S. a o prednjoj kameri ne bi da komentarisem...
 
Neka samo ovako dobro sljaka i dalje, ne smeta mi sto sam na A9. Ispunjava sva moja ocekivanja. Pretplacivao sam i sljamsung pa sam uvek imao bagova i nenormalno osakacenu bateriju, tako da za ovaj novac mogu da se progutaju neke stvari na mi A3.
Preporuka !
P.S. a o prednjoj kameri ne bi da komentarisem...

Skini Google cameru, prednja kamera je znatno bolja u odnosu na fabricku MIUI kameru, razlika je nebo i zemlja.
 
Kako ti se ponasa baterija od gasenja, ima li razlike?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Beli test je na 9 a crni na 10.Ne znam zasto pad u performansama Gpu na a 10.
aefdc2ab6eaca7978aa930daca6fd816.jpg
b6506e266e49a82f08f4091c94d5de39.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Različite verzije benchmarka daju različite rezultate.
Treba bi da testiras sa istim benchmarkom da bi bilo uporedivo.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Pozz momci, ako može link do nekog site-a, foruma, teme, gdje mogu vidjeti update oko gcam za a3, koja je najstabilnija, za android 10?

Skinuo sam neku koju preporučuju na xda temi
https://forum.xda-developers.com/mi-a3/themes/google-camera-7-0-mia3-t3968317/page50

Ali viewfinder jako mnogo laga, desi se da uslikana slika se uopće na prikazuje u galeriji itd.

Mislio sam da svaka tema za android na prvok strani ima link ka gcam, no vidim ova nema, pa ako može samo upućivanje gdje najnoviji info o ovom pokupiti, jer nije za mene ovo pa nisam u toku gdje šta kako.

Hvala unaprijed

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Imas u ovoj telegram grupi
This channel is for Mi A3

[emoji298]All the stable Gcam and it's set-up will be posted in this channel [emoji328]

Photography group-> @A3Photography
Official group-> @A3Official

[emoji846] Channel by Mi-A3 family [emoji854]
https://t.me/Mi_A3_Google_Camera_Mods

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
drug,ako možeš molim te da daš link van telegrama i ukratko objasniš dal ima zaseban postupak sem drito instaliranja,mislim da bi ti dosta ljudi bilo zahvalno.dosta nas ne koristi telegram,a probali bi gcam na a3.

hvala unapred!
 
Kakva je baterija ovde realno na a3? Vuce li android previse baterije u standby?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Verovatno cu pazariti danas 4/128, cisto kao neko prolazno resenje posle Mi9T, pa zato pitam.
 
Baterija traje mnogo bolje nego na 9t

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
A u nekom normalnom radu, multitasking tipa messenger, youtube, viber, chrome... kakav je u poredjenju sa Mi A2 Lite? Jel isto radi, ili je malo brzi?
 
Baterija može bez problema držati 2 dana ali ne vidim poentu toga

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
To je to, zaboravio sam kako je baterija bila dobra na A2Lite a tako je i ovde. Solidan telefoncic, ono sto me fascinira je dobar ekran iako je reza 720p. Ako pixel pipujes onda se vidi da je 720p ali je prikaz oštar, i ima sasvim korektne boje. Screenshot_20200821-191749.jpg

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Не сећам се када нисам морао да рестартујем телефон дуже од месец дана.
Screenshot_20200919-172534.png
 
Bukvalno prvi put da koristim neki telefon bez root-a, bez ikakvih modifikacija samo uz dodatak GCam-a. Radi sve stabilno, brzo i baterija traje lepo. Definitivno mi android one najbolje leži, samo je pitanje šta posle ovoga, osim pixel-a ne vidim ništa zanimljivo. Nada se da će odlučiti da nastave sa A linijom uređaja a mogu slobodno i neki malo bolji model da predstave u android one izvedbi.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ako budu sklepali softverski naredni A telefon kao ovaj A3, bolje da ga ne rade. Mi A1, Mi A2 i Mi A2 Lite... svi bolje rade od A3.
 
Ako budu sklepali softverski naredni A telefon kao ovaj A3, bolje da ga ne rade. Mi A1, Mi A2 i Mi A2 Lite... svi bolje rade od A3.
Apsolutno netacno.

A3 radi neuporedivo bolje od A1 i A2 Lite.
 
Drug ima A1, drugi drug je do skoro imao A2 Lite, u najblizem okruzenju 3 A3-jke.

Sve sam ja preporucio, sve sam ja podesavao, A3 od navedenih radi bez dileme najbolje, jedine stvari koje zezaju na A3 su auto-brightness i proximity senzor.

Softver radi odlicno, kamera sa GCam odlicna, autonomija odlicna.
 
Nazad
Vrh Dno