Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Prosao update na A11 bez problema i pored mrtve system_b particije (ne pitajte kako je ckrla :D). Nazalost, moje iskustvo nije pozitivno, storage je usporio do tacke neupotrebljivosti. Nadam se da ce factory reset resiti problem :)
 
A11, takođe bez problem, led notifikacija i dalje neće bez aplikacije
 
Juče i moj mi a3 dobio A11, radi odlično. Konačno i launcher mogu se koristiti sa pokretima.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Временски размак између децембарске надоградње и А11?
 
Meni nije stigao 11 a odavno imam decembarski
Obicno krajem meseca dobijem apdejt...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mnogo se duže puni a11 a mislim da se i brže prazni baterija!
642082eecf511fc17171f96dedec8ff6.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Da tako piše ali se mnogo brže napuni. Na mom telefonu se od 100% do 90% brže isprazni, posle se prazni kao i pre.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Ja i dalje nisam dobio a11
Jel moze da se nekako skine apdejt i ručno pokrene?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Meni brže troši bateriju definitivno!

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Koliko ste imali sot na a10 a koliko na a11? I sa koliko sim kartica?
 
Baterija je i normalno da je već slabija jer telefon je star oko godinu dana. Meni je slabija najviše 10%.
A 11 se za sada pokazao odlično, instalirao sam i nova 7 beta i radi kako treba, sada se i navigacioni pokreti mogu koristiti.
Neznam samo kako da postavim levo od početnog ekrana google discover da se i on sinhroniše sa launcherom, a video sam na youb tube da to neki imaju.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Baterija je i normalno da je već slabija jer telefon je star oko godinu dana. Meni je slabija najviše 10%.
A 11 se za sada pokazao odlično, instalirao sam i nova 7 beta i radi kako treba, sada se i navigacioni pokreti mogu koristiti.
Neznam samo kako da postavim levo od početnog ekrana google discover da se i on sinhroniše sa launcherom, a video sam na youb tube da to neki imaju.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
Nije normalno da sa dva dan padne na jedan istog gorišćenja!

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Staro pravilo važi koliko se sećam, kada se pređe sa niže na višu verziju Androida, factory reset je obavezan. Možda je to rešenje za navedene probleme?
 
Gcam 7.4 не приказује слику преко целог екрана на Android 11. Не види се горњих 1цм.
Има ли верзије која боље ради на A11?
 
Јутрос инсталирао А11, а затим и јануарску надоградњу 329MB.
 
I ja.

Ne znam gde se sada nalazi screenshot osim da držim dva dugmeta?

Kako ne ubace gestures za to

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Мама користи овај телефон, изашло јој неко ажурирање "Security Update January 2021", тешко 1,45гб. Знам да је раније било неко ажурирање које је бацило систем у loop па није могао после да се рестартује односно поново укључи па ме занима да ли је ово ажурирање безбедно у том смислу?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije security update 1.4gb nego je to android 11,
Odmah posle toga ide security update od 390mb
Nema problema sve radi.
ni sa baterijom nema problema što je neko pomenuo.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ја сам само преписао како пише на телефону... Али свакако сам ставио да се скида па ћемо видети на шта испадне.

EDIT: успео сам, ажурирање прошло ок. Има ли неких значајних новина на које треба обратити пажњу на 11?

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije pisalo ovako?[emoji16]
bc4395ff8455c3e92858fb6c053b1512.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Не, ово је писало...

802fbd9d2e38506734628b2365a28f6f.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno