Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Kreiraj folder na internoj memoriji pod nazivom "ConfigsCamera7" i nalepi tu te .xml fajlove.
 
Za nije GCam/Configs7
Tako pise u upustvu?
 
Poslednja izmena:
Jel u ovaj bangavi padajuci meni moguce dodati jos opcija/precica ili?
 
da poludi čovek od ove led notifikacije, radi/ne radi, trenutno opet ne radi, preskočio sam junski apdejt, a ni julski nisam još ažuriro, dal to ima veze?
 
Ko zna sta sa cime ima veze. Meni i dalje se otkljucava tel u dzepu kad se javim na bt slušalicu. Mozda ima veze sa vrućinom ☺
 
Nema više Android One uređaja od Xiaomija, zvanično su penzionisali A seriju. :/
 
Znači da čuvamo ove pa za par god da ih prodajemo po duplim cenama ☺☺☺
 
Preneli su je svi, GSMA, indijski, kineski i drugi portali.

U pitanju je kompanijsko obaveštenje kako navode, neće biti Mi A4 telefona i odustaju od Android One programa, bez konkretno navedenih razloga.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_wil..._phones_the_mi_aseries_get_axe-news-44589.php

Mene bi bilo sramota da radim u timu u Xiaomiju koji ne moze da podesi osnovnu verziju androida da radi na telefonu, kad to uspe gomila pojedinacnih likova po internetu iz nekog svog entuzijazma (custom romovi).
Odlicno je krenulo i na kraju su dobili bol u preponama za podrsku i razvoj ove grane MI uredjaja...
 
Meni je Android One omiljeni OS, koristio sam ga na Nokiama, još dok su imali jako dobre telefone iz srednjeg segmenta.

Baš je delovalo obećavajuće tada za Android One, Nokia je krenula jako, Xiaomi A serija skroz konkurentna MIUI uređajima, Motorola solidna, bilo je dobrih i pristupačnih uređaja koji su nudili približno Pixel iskustvo.
Ni meni nije jasno kako je uopšte dolazilo do problema sa podrškom za A3, da li su stvarno toliko zapostavili Android One segment ili šta je već u pitanju. I Motorola se isključila iz programa praktično, tj. njihov OS je skoro pa čist Android ali opet solidan broj prethodnih telefona nije Android One.
 
Meni je to sasvim logican sled dogadjaja, cudilo bi me da je doneta drugacija odluka...

Logicno je da nokia nastavi sa android one umesto da ulozi lovu u razvijanje celokupnog svog okruzenja, ali xiaomi ima miui koje je jedna od najpopularnijih platformi, i korisnici radije nju biraju, nego nedovrseni android koji se stalno doradjuje.

Dovoljno je samo da zamislite koliko bi vise prodali ovog modela da je imao miui sa istim hardverom i istom cenom, pa CC9 se prodaje 100$ skuplje od A3!
Koji je najpopularniji rom na XDA forumu...pa miui.

Svi jaki igraci nece da se odreknu svojih platformi na koje su navukli korisnike, jer se navike tesko menjaju.
 
Poslednja izmena:
To sam uradio kad sam ga kupio i posle kad sam ga resetovao, zaboravio. Hvala ti sto si me podsetio ☺
 
A čemu služi device health service?
Ta aplikacija se redovno apdejtuje a nisam primetio da nečemu koristi?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Otprilike prati sve što radis na tel i daje ti podatke koliko sta se koristilo (app) kapiram - ako ne grešim
 
Hehe!, preseo mi ovaj apdejt!, opet neće led za propuštene pozive, neverovatno, koliko je ovo nedovršen telefon! :-D
 
Ja sam to deaktivirao po kupovini telefona.
Wifi direct ne mogu da uparim sa burazerovim sljamsungom, kako bih prebacio slike. Izgleda je osakacen po tom pitanju...
 
Meni od starta radi dobro led. Uvek pokazuje. Izgleda da kako se kome zalomi[emoji16]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
na tri kojima imam pristup sve uredno,kao se sećam da je na jednom vajber jedno vreme zezao,pala reinstalacija aplikacije i od tada sve okej,a žalili bi mi se.
 
Da li je A3 dovoljan upgrade u odnosu na A2? Stepenik dva...Kamera, fluidnost baterija, sve ono sto sam izgubio sa glupom 10 kom na A2. Ili da gledam nesto trece. Supruga ima mi9 ali on je u odnosu na moj A2, 5 stepenika, ko vasionski brod...
 
Nazad
Vrh Dno