Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Probao sam sve..nikako ne radi..nisam do sada nailazio na ovako nesto

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Bas tako..skrenuo sam paznju developeru o tom problemu,ali nisam dobio odgovor..steta..dobar rom za A3

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ja koristim mikro torent i radi normalno

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ovaj
6051e194cb60c2956fbd5350931bf573.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ni ta zakrpa nije trajala dugo..mora non-stop da se podesava...resenje je reflash drugi rom

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Screenshot_20200520-165839.pngScreenshot_20200520-165633.png
Батерија ми је подивљала. У позитивном смислу.
 
Poslednja izmena:
Не. Подесио да се укључи на 20%.
 
Zamolio bih nekog sa iskustvom u ovom ubacivanju miui-a a da je iz Bg-a da mi se javi na pp.
 
Zaboo sam i sad kad sam radio HR ne secam se kako se bese gasi onaj prvi red sa ponudjenim aplikacijama u app drawer-u? Znaci hocu samo da mi izlista instalirane, nikakve preporuke ne zelim.
Par puta sam to radio i sad sam totalno zaboravio gde sam nalazio tu opciju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kod mene na Mi 9T je kada udjem u app drawer da ti mi je prva opcija app suggestions i nju kada ugasim nema da mi posle pokazuje taj prvi red sa ponudjenim app nego su sve poredjane po nekom redu.

Ako je to to sto trazis?
 
Zaboo sam i sad kad sam radio HR ne secam se kako se bese gasi onaj prvi red sa ponudjenim aplikacijama u app drawer-u? Znaci hocu samo da mi izlista instalirane, nikakve preporuke ne zelim.
Par puta sam to radio i sad sam totalno zaboravio gde sam nalazio tu opciju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
U podešavanju launcher-a

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Danas dobio neki update od 48mb.. Verovatno samo security, mada pise i da je bug fixes i performance trt mrt.
 
Kako te služi A3 ? Kakav je ekran, baterija ? Jel kamera ok ?

Ekran je dosta dobar. U smislu da s obzirom da je 720p to se prakticno ni ne primecuje, osim ako bas zagledas piksele, a i tako jedva.
Baterija je super, jer kombinacija 4k baterije + amoled ekrana + SD 665 prosto garantuje punjenje na svaki drugi pa i treci dan.
Nekad sam ga punio i na 4. kada cekam da pridje 0.

Kamere su super, s obzirom da je Sony senzor, za taj rang je odlicna a selfie kamera je jedna od najboljih koju sam ja koristio.
 
Jel ima neko problem sa banking aplikacijama na rutovanom A10 eu romu?..tacnije OTP app

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Није до телефона. Код мене је фабрички Андроид 10 и ОТП апликација последњих пар дана цркава. По пет минута чекања да видиш стање на рачуну.
 
Ja sam i dalje na Androidu 9 i ista je situacija. Doduše, danas je aplikacija proradila.
 
Jel zna neko dal je moguće da se vrati na Android 9 bez da se pritom izgube funkcije senzora...?
Ja sam uradio fleš preko Mi Flash, instalirao Fastboot ROM ali ta neka anti rollback zaštita mi onemogućila rad senzora.
 
Nazad
Vrh Dno