Šta je novo?

Ispomoc

GR-44

Slavan
Učlanjen(a)
02.10.2007
Poruke
632
Poena
370
Cao svima!
Treba mi pomoc, znam da je izbor skoro 0.
Crce mi napajanje na kompu iz 2008 :D
Lc power 600h-12

Konf.
Asus m5a97 ploca
Amd athlon II x3 450
Kingston 4gb
Amd Radeon 7770
Hdd seagate 700gb

Nista specijalno i zahtevno, pritom palim ga jednom u nedelju dve, za neko stampanje, sredjivanje telefona :D i to je to. Nikakve igrice, zahtevni programi (ajd mozda cu igrati koju dotu, cs nekad)

Pa shodno tome ne bih da dam ni vise od 2,3000...sta od ovih jeftinih moze da prodje? Vidim imaju neke Zeus jeftine? Na sta to lici?

Jel ima smisla pazariti neko polovno sa kp? Naidjoh na neki oglas npr https://bit.ly/2NuupJ0 msm slucajno naidjoh bas na ovo..al generalno sta mislite jel pametnije uzeti tako nesto, cisto da radi..

Sto jeftinije to bolje :)

Edit: inace...nznm sad sta mu bi, danima nije radio ..uopste nije reagovao na dugme za paljenje i nije pistalo, posto inace ima ono visokofrekventno odavno...

I sad malo zavirio da vidim sta su bese komponente :D i mrdnuvsi nesto cujem pisti, reko aj da probam, upali se...

A mesec dana pre toga je slicno to bilo,
Ali papio ga je, krenu ventilatori, nema pistanja, nema slike i samo vent radi...i onda sam ga ocistio, usisao, izvadio sve pa vratio i zamenio mesto rama i upali iz prve...

I onda iz cista mira opet...
Nadam se da ne gresim i da je napajanje, al me buni sad sto ga pomeranje kabla kao resilo? Nisam pametan
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno