Šta je novo?

4G router

Kod mene sa Telenor 4g karticom radi već godinama odlično.
 
Da li neko ima iskustva sa nekim drugim proizvođačima i modelima 4G/LTE router-a?
Malo sam čitao po internetu i dosta hvale Huawei B525, a navodno i Fritz-ovi uređaji su dobri.
 
Ja imam ovaj Alcatel koji je VIP davao neko vreme, generalno gledano ruter je skroz ok, glavna prednost mu je sto moze da se koristi i uboden na powerbank pa je lako prenosiv, neko ko radi remote bi to platio suvim zlatom :)
 
Koristim vec nekih dva meseca HuaweiE5573C LTE MiFi i ako mi verujes daleko je bolji od recimo Cisco epc3925 koji sam dobio od kablovske, za neverovati da zapravo ima bolji domet iako je malecki plus naravno sto je mobilan tako da jos jedan plus. Takodje drugar koristi ovaj VIP_ov Alcatel HH41 LTE WiFi ruter sto je Lanikor pomenuo i skroz je zadovoljan a zivi bogu iza tregera full 4g signal

Sad imaj u vidu da je TP-Link MR400 klasa za ove sto smo mi pohvalili tako da bices zadovoljan tu nema sumlje
 
Da li neko ima iskustva sa otključvanjem uređaja za sve karitce ili neki code generator u pitanju je Huawei e5785lh-23c 4g uzet preko mts-a i zaključan na njihovu mrežu u podešavanjima samog rutera postiji mogućnosti otključavanja uređaja na sve karitce sa kodom od 16cifara.
E sad još taj kod...
 
Poslednja izmena:
Imam isti ruter i isti problem.
Dajte neki predlog.
 
Nadjoh na nekom od foruma da je otkljucavanje moguce samo preko kljuca za ovaj model ne moze preko fw
 

Prilozi

  • 2019-12-14 17_31_50-Window.png
    2019-12-14 17_31_50-Window.png
    11.4 KB · Pregleda: 102
Algo v4 je u pitanju i to nema free resenje mora da se odnese u neki servis mislim da moze da se otkljuca preko dcunlockera ali proverite na spisku jer ga podrzava cena je oko 7-10e u zavisnosti koliko kredita traze.
 
Pa nije strasno sto se cene tice.
Mislio sam da je mnogo vise, tipa 20-30 evra.
Hvala.
 
imam dc unlocker ver 1.00.1429 ali na toj verzije nije podrzan E5785LH-23C.
 
Nazad
Vrh Dno